Mojenastenka


Zeď uživatele Mojenastenka

Příspěvků: 200
  • před 20 dny

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti klidný večer a sladkou, dobrou nocinku. 

    Na obrázku stojí naproti sobě mladý muž a žena, 
    zamilovaně se na sebe usmívají,
    kolem nich jsou rozkvetlé větve stromu
    a vzadu je vidět západ slunce. 
    Vedle za zdí vykukuje roztomilá psí holčička,
    na hlavičce má růžovou mašličku, kolem jsou kvítky
    a před ní je větší srdíčko, ve kterém je ještě jedno malé. 
    Fenečka se na pár překvapeně dívá, jakoby žárlila.

    Pod obrázek Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     



  • před 20 dny

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti krásné ránko, s vůní šeříků a kávičky,
    potom prima páteček, i když nám trochu prší. 
    Nesu Ti další obrázek s hezkou písničkou. 

    V levo jsou dva fialové šálky kávy na podšálcích, s pěnou ve tvaru srdíček.
     Kolem šálků jsou růžové květy šeříku, z kávičky se kouří
    a na kávové pěně jsou vytvořená smetanová srdíčka.
    Vpravo je černobílá fotografie mladé ženy, s dlouhými tmavými vlasy,
     která se usmívá a objímá muže, který ji drží v náručí.
    Oba jsou hodně přiblížení, působí to něžně a intimně.
    Přes obrázek jsou rozeseté žluté světelné záblesky, 
    jeden větší mezi šálky, další nad hlavou ženy a ještě jeden menší v levém rohu.

    Pod obrázek Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     



  • před 21 dny

    Vandinečko moje milá,
    víš co Ti přeju? 
    Krásný večer, dobrou noc, sladkých sníčků moc a moc!

    Dneska jsem tady se dvěma obrázky a písničkou,
    která se Ti líbí. 
    Na prvním je černobílá fotografie dvou mladých lidí,
    muž stojí za ženou a objímá ji, jeho svalnaté paže ji chrání a drží.
    Žena sedí s pokrčenýma nohama, oči má zavřené,
    vypadá klidně a uvolněně a opírá se o muže.
    V pravém dolním rohu je nápis „Dari“ se třemi zlatými srdíčky.
    Fotografie působí intimně a něžně.

    Na druhém obrázku jsou tři barevná srdce na vodní hladině.
    Levé srdce je červené s nápisem "Já",
    prostřední je bílé s písmenem "a"
    a pravé je tmavě zelené s nápisem "Ty".
    V pravém dolním rohu jsou tři malá zlatá srdíčka a nápis "Dari".
    Celý obrázek působí romanticky a slavnostně.
    A už asi tušíš, jaká bude písnička, holčí.
    Pod obrázky je vložené z YouTube video s názvem:
    „Kryštof - Ty a já“. Ano, je to ona. :o)
    Na náhledu videa jsou dva lidé, muž a žena,
    kteří vypadají šťastně a drží se za ruce.
    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Ctyrlistek-D.png

     

    Krasny-vecer-a-dobrou-noc.png

    Ty-a-ja.gif

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    3-srdce.gif

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

     



  • před 21 dny

    Nikdy nevíš, co nám zítřek přinese...
    Proto se nikdy nevzdávej,
    mohla bys tak přijít o něco krásného...!

    Klíčem ke štěstí je odpuštění!

    ♥♥♥

    Vandinečko moje milá,
    ať Ti každý den, přinese něco krásného!
    Přeju Ti romantický dník holčinko moje
    a nesu Ti tři obrázky.

    Na prvním obrázku jsou milenci,
    hezky se na sebe smějí a drží se za ruce.

    Na druhém obrázku jsou dvě kávičky, 
    na pěně plavou marshmallowny se srdíčkem
    a místo lžičky je tam zastrčená celá skořice.

    Na posledním obrázku je krásná, bílá labuť na vodě. 

    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

    Ctyrlistek-D.png

    Romanticky-den.png

    milenci-romantika.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Dve-kavicky.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Labut.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png



  • před 22 dny

    Moje milá Vandinečko!
    Klidný večer, zlatíčko, potom krásné spaníčko.
    Třeba bude pohádka, spinkej, jak ta koťátka.
    Sladkou dobrou nocinku Ti přeju, holčí moje. :o)
    Dneska Ti nesu čtyři obrázky,
    a už jsem Ti napověděla, co je na nich,
    takže popsat je bude velice jednoduché a popíšu je raz dva. :o)
    Na všech čtyřech obrázcích totiž spinkají dvě koťátka v košíčku,
    přitulená k sobě. Akorát mají vždy trochu odlišné barvy.
    Nejdřív jsou dvě světle hnědá, potom hnědé a šedivé,
    pak je tmavší hnědé se šedým a zase dvě světlounce hnědá. 
    Jsou fakt roztomiloučký a kolem nich jsou růžové růžičky,
    za nimi je vidět noční obloha, motýlci, hvězdičky a měsíc.
    Pod koťátka Ti ještě přidávám srdíčkové oddělováčky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Podpis-Dari.png

     

    Klidny-vecer.png

    Kotatka-1.png

    Oddelovac-srdickovy.png

    Kotatka-2.png

    Oddelovac-srdickovy.png

    Kotatka-3.png

    Oddelovac-srdickovy.png

    Kotatka-4.png

    Oddelovac-srdickovy.png



  • před 22 dny

    Vandinečko moje milá,
    víš co Ti přeju? :o)
    Prima den, s kafíčkem,
    pohodičku na srdíčku, k tomu úsměv na Tvém líčku!

    Dnešní obrázek je opět složený ze tří obrázků.
    Na levo se na sebe usmívá šťastný, zamilovaný pár,
    do nich se prolíná roztomilá kočička s horkou kávičkou,
    nad kterou se tvoří krásná srdíčka
    a v pravo se do obrázku prolíná krásná, červená, orošená růže. 

    Pod obrázky Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     



  • před 23 dny

    Vandinečko moje milá,
    v páru je svět krásnější... :o)
    Užij si zlatí krásný večer a noc, přeju Ti sladký sník
    a nesu další obrázek. Jsou na něm tři páry. 
    Lidi, koně a labutě. 
    Mladý pár sedící na koních, se brodí vodou
    a vedle plavou dvě krásné, bílé labutě. 
    Na obrázku je krásný večer se západem slunce,
     je z něj cítit láska a romantika. 

    Pod obrázek Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     





  • před 23 dny

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti báječné ránko a krásný dník,
    s vůní svěžích růží a nesu Ti obrázek.

    Na obrázku se k sobě tulí mladý pár,
    oba mají přivřené oči a on ji drží za bradu. 
    Vedle nich jsou dvě krásné, svěží, orošené růže,
    obě jsou růžové a voní až sem... :o)

    Pod obrázek Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     



  • před 24 dny

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti krásný vstup do nového týdne
    a nejen týdne, ale rovnou měsíce, žejo? 

    Nesu Ti na obrázku zase krásnou labuť na vodě,
    nad ní jsou rozkvetlé větve stromů, 
    vedle jsou přitulené obličeje mladého páru
    a na pravo je červená beruška na růžovém kvítku, 
    aby Ti přinesla štěstíčko, holčinko moje
    a vše dopadlo podle Tvých představ. ♥♥♥

    Pod obrázek Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     



  • před 25 dny

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti romantický, nedělní večer a nocinku.
    Mám pro Tebe další, nový obrázek, holčinko moje a očíčko je popsalo takto:

    Romantická noční scéna u jezera. Na popředí je dřevěná lavička na kamenitém břehu, na ní sedí v objetí pár – muž v šedé mikině a tmavých kalhotách a žena s dlouhými vlasy v béžovém svetru a světlých kalhotách. Před lavičkou jsou na kamenech postavené skleničky se zapálenými svíčkami, jejichž světlo se odráží ve vodě. U břehu a po hladině plavou růžové lotosové květy, některé vypadají jako plovoucí svícny. Na vodě blíž ke středu jsou dvě bílé labutě, otočené k sobě, krky mají v mírném oblouku a vytvářejí romantický dojem. Dále na jezeře pluje loďka ozdobená řetězy drobných světýlek a velkými červenými kyticemi růží na přídi i zádi. Světla z lodi se silně odrážejí na hladině. Pozadí tvoří tmavé skalnaté břehy porostlé zelení a palmami. Uprostřed těch skal je velký otvor ve tvaru srdce, kterým prosvítá jasný úplněk a hvězdná noční obloha. Měsíc vrhá stříbřitý odlesk na vodní hladinu sahající až k páru na lavičce. Celý obraz má velmi snovou, romantickou atmosféru s teplými zlatavými a růžovými odlesky a kontrastující tmavou krajinou kolem. Já jsem na něm upravila zářící měsíc a blikající lampičku. :o)

    Pod obrázek Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)