Mojenastenka


Zeď uživatele Mojenastenka

Příspěvků: 200
  • před 9 dny

    Moje milá Vandinečko,
    přeju Ti krásné, dobré, pondělní ránko a prima dníček.
    Máme tady nový týden, ale nemusíš zatím do práce, jupííí! :o)

    Na obrázku se na sebe krásně směje mladý pár
    a přidala jsem k nim dvě bílé labutě,
    stejné, jako jsem přidala i k nadpisu. 

    Pod obrázek Ti ještě přidávám srdíčkový oddělováček.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)


    Podpis-Dari.png

    Dobre-ranko-a-prima-den.png

    Smejici-se-par-a-labut.jpg

    Oddelovac-srdickovy.png

     



  • před 11 dny

    Moje milá Vandinečko,
     pohodový nedělní večer, krásné spaníčko,
    přeji právě Tobě, zlatíčko...
    To Ti píšu nad večerním obrázkem, 
    na kterém se objímá mladý pár
     a vedle je hotová kávička.
    Nad kávičkou, je spousta zlatých srdíček
    a mladý pár se tváří spokojeně. 
    Na talířku u kávičky, je ještě rosypaných pár kávových zrnek. 

    Pod obrázek Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Podpis-Dari.png

    Krasny-vecer-a-noc.png



  • před 11 dny

    Vandinečko moje milá,
    úsměv prosím :o)
    Přeju Ti usměvavou neděličku a přidávám usměvavý obrázek. :o)

    Na obrázku se k sobě tulí mladý pár, 
    on stojí za ní, mají o sebe opřené hlavy a krásně se na sebe smějí. :o)
    Vedle je roztomilá kočička a ta se taky krásně směje. :o)
    Z obrázku vyzařuje pohoda a radost. :o)
    Usmívají se i srdíčka u nadpisu, je to roztomilé. 

    Pod obrázek Ti ještě přidávám usměvavou písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     



  • před 11 dny

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti dobrou nocinku a sladký sník. 
    Dneska nám to hezky uteklo, moc děkuju za milou návšěvičku
    a všecinko a nesu ještě noční obrázek. 

    Jsou na něm obličeje mladého páru, 
    zamilovaně se na sebe dívají a čeká je romantická noc.
    Vedle jsou na vodě moje oblíbené labutě
    a hlavičky mají stočené do krásného srdíčka.

    Pod obrázek Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     



  • před 12 dny

    Vandinečko moje milá,
    přeji krásnou sobotičku, zlatí, zvu Tě na kávičku! :o)
    Pohodový dník Ti přeju, holčinko a těším se!

    Na obrázku sedí koťátko, ještě v pyžámku, 
    opírá hlavičku o kávovar, ve kterém se právě vaří káva. 
    Koťátko má ještě zavřená očíčka a je vidět,
    že ho probudí právě hotová kávička.
    Vedle na stole už je jedna hotová, hezky se z ní kouří
    a ta je Vandinečko moje pro Tebe! :o)
    Tak pojeď a Daníka vem sebou. :o)
    Mezi kávovarem a šálkem jsou dvě krásné kopretiny.

    Pod obrázek Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

     



  • před 12 dny

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti krásně romantický večer a ještě krásnější nocinku. 

    Večerní obrázek je podobný jako ten předešlý, 
    na levo jsou opět labutě, jedna černá a druhá bílá
    a v pravo je opět mladý pár, tulící se k sobě. 
    Na vodě jsou krásné lekníny a je tam romantický západ slunce.

    Pod obrázek Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     



  • před 13 dny

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti krásný páteček 
    a nesu nový obrázek s písničkou. 

    Na obrázku jsou zase dva v jednom, 
    na levo je líbajícíse mladý, zamilovaný pár
    a na pravo jsou krásné labutě na vodě. 
    Jedna labuť je bílá, druhá je černá a obě se dívají na dvojici. 
    Kolem jsou rozkvetlé stromy a jarní příroda.

    Pod obrázek Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     



  • před 13 dny

    Vandinečko moje milá,
    den pomalu končí, přichází sen
    a já nesu přání, pro Tebe jen... 
    Přeju Ti, holčí moje, dobrou nocinku
    a nesu právě čerstvě vytvořený obrázek.

    Na obrázku spinká malé koťátko
    a vedle žena, opřená o mužovu hruď.
    Oba dělají hajduli dajduli, tak už jdeme taky spát. 
    Obrázek ještě zdobí dvě třpytivé labutě. 

    Pod obrázek Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     



  • před 14 dny

    Vandinečko moje milá,
    krásné dobré ránko a krásný den,
    přeju právě Tobě, holčí jen. :o)

    Na prvním obrázku snídá mladý pár, 
    na stole mají krosanty, kávičku a konvičku s kávou. 
    Ona ho drží kolem krku a dívají se na nás.

    Na druhém obrázku si krásně relaxuje koťátko v houpací síti,
    je někde na terase, kolem má kytičky
    a vychutnává si tu úžasnou pohodičku. 

    Pod obrázky Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

    Ctyrlistek-D.png

    Pohodu-a-relax.png

    Snidane.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Relax.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png





  • před 14 dny

    Vandinečko moje milá,
    nesu Ti sem naše krásné znamení, poslechni si ano? 

    Obrázek s dvěma skákajícími delfíny nad mořem při západu slunce.
    Nahoře je zlatým písmem napsáno:
    Ryby

    Pod tím je text:
    TVOJA CITLIVOSŤ JE TVOJOU SILOU.
    DÔVERUJ SVOJEJ INTUÍCII –
    vždy ťa vedie správnym smerom.

    NEZABÚDAJ NA SEBA,
    NA SVOJE SNY A NA TO,
    ČO ŤA ROBÍ ŠŤASTNOU.

    Si viac, než si myslíš;
    a svet potrebuje práve tvoje svetlo.

    Dole uprostřed, v tmavě modrém rámečku, je text:
    Nech ťa more života
    nesie tam, kde nájdeš pokoj,
    lásku a naplnenie.
    Ver si. Ži naplno. Ži po svojom.
    Krásné, žejo? :o)

    Pod obrázek Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)