Vandinečko moje milá,
posílám Ti labutě a půjdeme na kutě... :o)
Přeju Ti klidný večer, dobrou nocinku a nesu další, nový obrázek.
Je na něm roztomilá malá holčinka, takový andílek s křidélky,
pootevřela dveře a vidí tam mladý pár, jak stojí naproti sobě
a tisknou se hlavami k sobě. Oba mají zavřené oči a jsou šťastní.
Ve předu na obrázku, nechybějí dvě krásné, zlaté labutě.
a bliká tam krásná, zlatá hvězda.
Pod obrázek Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)




Vandinečko moje milá,
krásný den, zlatíčko,
dáš si semnou kafíčko?
K tomu úsměv na líčko! :)
Donesla jsem Ti ho na obrázku,
je to kapučínko se srdíčky navrchu
a na šálku jsou taky ozdobná srdíčka.
Pod obrázek Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)




Vandinečko moje milá,
je sobota, tak si ji krásně užij... :o)
Přeju Ti krásný celý den, podle Tvých představ
a nesu další obrázek s písničkou.
Obrázek je moc hezký, roztomilý,
je na něm milá kočička, která se dívá na připravovanou kávičku,
tlapičkami drží šálek a do kávičky se nalévá smetana.
Navrchu na kávičkové pěně, je nakreslené roztomilé koťátko
a v pozadí jsou vidět kopretiny.
Vedle kávičky stojí naproti sobě mladý pár,
tváří se spokojeně a dívají se jeden druhému do očí.
Snad nedopadnou s kočičkou, jako v písničce.
No posuď sama, holčinko moje. :o o o)))
Pod obrázek Ti ještě přidávám tedy písničku, srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)




Vandinečko moje milá,
přicházím Ti popřát pohodový, páteční večer a láskyplnou nocinku.
Na dnešním obrázku je zase kávička,
u ní leží květ kopretiny a vzadu jsou vidět další, stejné květy.
Kolem jsou zase poházená celá zrnka, jako dekorace.
Uprostřed obrázku je vidět nahé tělo svalnatého muže,
jen od nosu, dolů po pupík,
ale vedle už jsou vidět obličeje celého páru.
Stojí naproti sobě, dívají se na sebe a těší se na společné chvíle.
On má krátké tmavé vlasy, ona dlouhé světlé blond
a obrázek je mokrý, po děšti :o)
Pod obrázek Ti ještě přidávám hezkou písničku, srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)




Jupííí, máme páteček! :o)
Vandinečko moje milá,
přeju Ti krásný, i když deštivý den,
tedy možná, slibují nám deštivé dny, tak uvidíme.
No tak zatím nám neprší. :o)
Na obrázku je deštivé ránko,
jsou tam blikající paprsky sluníčka na obloze
a ve vlasech mladé ženy, která tam stojí se svým milým,
u mokrého okna od deště.
Za nimi je vidět travnaté jezírko,
stůl, mokrý od deště a na něm stojí šálek čaje.
Na hrnečku jsou namalované kopretiny s lístečky
a dvě kopretiny jsou položené i u šálku.
Na obrázku stále ševelí... :o)
Pod obrázek Ti ještě přidávám písničku, jakou asi?
... srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)




Vandinečko moje milá,
přeju Ti pohodový večer a noc plnou hvězdiček.
Přidávám Ti sem hvězdičky na dnešním obrázku
a jsou i u ozdobného nadpisu.
Na obrázku sedí na obloze při měsíčku malý, kudrnatý chlapec,
čte si v knize pohádlu na dobrou noc
a nad hlavou mu svítí měsíček.
Vedle je andělský pár s křídly, tulí se k sobě
a na obrázku střídavě blikají tři hvězdičky,
různých velikostí, jakoby tančily.
Takže Ti ještě přidávám i příhodnou písničku. :o)
Pod obrázek Ti ještě přidávám s písničkou i srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)




Vandinečko moje milá,
přišla jsem Ti popřát snídani v trávě a krásný celý den v přírodě.
Nesu Ti dva obrázky a písničku, kterou, asi už víš,
trochu jsem Ti napověděla. :o)
Na prvním obrázku sedí kočička na louce, plné sedmikrásek,
drží v tlapičkách kávičku a vychutnává si její vůni,
se zavřenými oči, očimi. :o) Nebo zavřenýma očima? :o)
Vedle má položený donut s růžovou polevou, asi jahodovou. Mňam!
Na druhém obrázku leží mladý pár,
také na louce plné sedmikrásek, možná i kopretin,
jsou to hodně podobné kvítky a leží hlavami k sobě.
Vychutnávají si krásný, teplý den. :o)
Pod obrázek Ti ještě přidávám onu písničku, srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)






Vandinečko moje milá,
přeju Ti krásný večer a krásnou, odpočinkovou nocinku.
Nesu Ti zase jeden nový obrázek, na kterém bliká záblesk.
A nebudeš věřit kde se tentokrát usadil. :o)
Na obrázku je mladý pár, tulí se k sobě,
vedle je hotová kávička s pěnou, na ní leží kolečko citrónu
a na citrónu bliká krásný, zlatý záblesk.
Už jsi někdy pila citronovou kávu? Tak ochutnej! :o)
Pod obrázek Ti ještě přidávám hezkou písničku, srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)




Vandinečko moje milá,
přeju Ti krásné, růžové ránko a celý růžový dník! :o)
Nesu Ti jak jinak, než růžový obrázek,
na kterém je mladý pár po ránu, smějí se na sebe,
vedle je ve váze růžová kytice a v šálku tentokrát není kávička,
ale růžový nápoj, zřejmně jahodový koktejl,
se smetanovými srdíčky na vrchu.
Vepředu ještě sedí dvě labutě, dnes jsou trochu jiné, třpytivé.
Pod obrázek Ti ještě přidávám růžovou písničku, srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)





Vandinečko moje milá,
Jů, hele neděle! :o)
Krásně si ji užij zlatí,
přeju Ti legraci a pohodičku. :o)
Donesla jsem Ti tři obrázky dneska.
Na prvním sedí pejsek s mickou,
sedí roztomile u sebe a dívají se na nás.
Vedle mají připravenou kávičku, ta bude pro Tebe Vandi moje,
u kávičky jsou jemné, bílé kvítky a kolem jsou rozsypaná zrníčka.
Na druhém obrázku utíká ruku v ruce mladý pár po poli,
plném krásných, barevných, červeno-růžovo-žlutých tulipánů,
dívají se přitom na sebe a krásně se smějí. :o)
Na posledním obrázku nechybějí Jůheláci,
plyšové figurky z pořadu Jů Hele, neděle!
Jů je zelený a Hele hnědý.
Pod obrázky Ti ještě přidávám písničku, uvidíš jakou,
srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)