Mojenastenka


Zeď uživatele Mojenastenka

Příspěvků: 200
  • před měsícem

    Vandinečko moje milá,
    je čas na kávičku, dáme si zlatí? :o)
    Přeju Ti krásné odpoledne a nesu dvě kávičky, pro nás!
    Jsou ve krásných, zlatých šálcích, ještě se z nich kouří
    a kolem jsou poházená celá zrníčka. :o)

    Pod obrázek Ti ještě přidávám kávičkovou písničku,
    srdíčka a čtyřlístky, jako vždy.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)

     



  • před měsícem

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti krásné probuzení do nového dne
    a nesu Ti romantický obrázek.

    Na obrázku je mladý pár v objetí na posteli
    a v popředí jsou tři velké květy gerber.
    V pravé části obrázku je text:
    "Dobré ráno... dole v levo pokračuje: a krásný den..."
     Celkově obrázek působí teple a pozitivně,
    jako přání hezkého dne.

    Pod obrázek Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Ctyrlistek-D.png

    Krasne-probuzeni.png

    Dobre-rano-a-krasny-den.gif

    Srdicka-a-ctyrlistky.png



  • před měsícem

    Vandinečko moje milá,
    krásný večer při vínku, potom dobrou nocinku,
    posílám Ti pusinku a přidávám vzpomínku.

    Nejdřív tady máš holčí obrázek, 
    na kterém si mladý pár dává polibek
    a vedle si už připíjejí červeným vínkem.
    Hned mně napadla písnička z našeho dětství, takže Ti ji taky nesu. :o)
    Možná už tě napadá, která to bude. :o)
    Pod obrázek Ti ještě přidávám tu písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)

     



  • před měsícem

    Dobré ránko, Vandičko, 
    posílám Ti přáníčko a přidávám srdíčko.
    Přeju Ti krásný dník a nesu Ti dva obrázky, zlatí moje.

    Na prvním je malá, blonďatá holčička,
    sedí na bobku a ručičkama vytváří srdíčko, 
    které posílá za Tebou. 

    Na druhém obrázku je krásný bílý psík,
    chundelatý a vyčesaný, jako by šel na výstavu. 
    Leží na huňaté dece a hezky se na Tebe dívá.

    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Ctyrlistek-D.png

    Dobre-rano-nadpis.png

    holcicka.gif

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    psik.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png



  • před měsícem

    Vandinečko moje milá,
    romantický večer při čaji...
    a potom? Vše, co Ti sny šeptají...
    Dobrou nocinku Ti přeju, holčí moje
    a nesu dva nové obrázky.

    Jako první je detailní romantický obraz mladého páru.
    Žena s dlouhými, tmavými vlasy a výraznou rtěnkou
    a muž s tmavými vlasy a krátkým vousem,
    se dívají jeden druhému do očí a opírají se čelama o sebe.
    Oba jsou zabalení v světlé dece
    a každý drží v rukou bílý hrnek, s horkým čajem.
    Světlo je teplé, s jemnými zlatými odlesky
    a na obrázku stoupají světelné, žluté a oranžové bubliny.

    Druhý je také romantický obrázek mladého páru,
    který se objímá. Muž s velmi krátkými vlasy,
    má zavřené oči a tvář přitisknutou k čelu ženy.
    Žena s dlouhými vlnitými blond vlasy také sklání hlavu,
    působí jemně a usmívá se, na rty použila červenou rtěnku.
    Na obrázku opět stoupají světelné, žluté a oranžové bubliny.

    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

    Ctyrlistek-D.png

    Romanticky-vecer-pri-caji.png

    Mlady-par-a-caj.gif

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Mlady-par.giff

    Srdicka-a-ctyrlistky.png



  • před měsícem

    Vandinečko moje milá, ahoj zlatí, 
    já Ti přeju, hezký den a radost v něm. :o)
    Zase jsem šoupla tři hezké obrázky do sebe a hned Ti je nesu. 

    Na levo se na nás dívá roztomilý pejsek, 
    vedle stojí mladý pár, on se k ní tulí
     a žena se také dívá na nás. 
    Na pravo je talíř se sladkými lívanci
    a na nich roztomile usnulo malé koťátko, 
    nebo se prostě po ránu nemůže probudit, jako já! :o)

    Pod obrázek Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Možná i uhodneš, co to bude za písničku, holčí, viď? 
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     



  • před měsícem

    Moje milá Vandinečko,
    přeju Ti romantický večer
    a potom dobrou nocinku, s růžovými sníčky.

    Na prvním obrázku jsou obličeje mladého páru, 
    tulí se k sobě a přes obrázek poletují bublinky.

    Na druhém obrázku je spící pejsek, malé štěňátko,
    schoulené na obláčku, jako v nebíčku.

    Obrázek je růžový, abys měla růžové sníčky
    a taky přes něj poletují moje oblíbené bublinky.
    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Ctyrlistek-D.png

    Romanticky-vecer-a-ruzove-sny.png

    Par-s-bublinkami.gif

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Pejsek-spinkaci.gif

    Srdicka-a-ctyrlistky.png



  • před měsícem

    Dobré ránko, Vandinečko moje milá,
    máme tady úterý,
    tak Ti přeju celý dník plný lásky a pohodičky
    a nesu zase dva láskyplné obrázky.

    Na prvním obrázku se líbá žena a muž v objetí.
    Žena má zavřené oči, náušnici s perlou
    a na levé ruce má prsten.
    Muž má krátký vous a zavřené oči.
    Ruce ženy jsou položeny na mužově tváři.
    Pozadí je rozostřené v teplých oranžovo-žlutých barvách.

    Na druhém obrázku jsou zamilovaní plyšoví medvídci,
    objímají se a drží svítící srdce.
    Oba jsou světle růžoví, mají kulaté oči,
    nosy a usměvavé tlamičky.
    Medvídek vlevo má mašličku u krku,
    medvídek vpravo má mašličku i na hlavě
    a oblečenou sukýnku, takže holčička.
    Pozadí je měkké, teplé růžovo-oranžové
    s malými srdíčky a jiskřivými světýlky.

    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

    Ctyrlistek-D.png

    Den-plny-lasky.png

    Polibek.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Dva-medvidci.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png



  • před měsícem

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti klidný zbytek dne
    a potom pohádkovou jízdu, do říše snů.

    Jako první máš totiž na obrázku krásnou, červeno zlatou  mašinku,
    a kouří se jí z komínku.  :o) 
    Okna kabiny svítí teplým žlutým světlem
    a vpředu jsou kulaté ozdobné „lampy“.
    Před lokomotivou stojí dvě malé zasněžené jedličky,
    pozadí je rozmazané s barevnými světýlky
    a působí to pohádkově.

    Na druhém obrázku je mladý pár,
    chystá se k polibku,
    žena má světlé vlasy i náušnici a muž je v saku.
    Na stole před nimi je sklenka červeného vína
    a vpravo hoří několik svíček ve svícnu.
    Je to krásné a romantické zakončení dne.

    Jako poslední je roztomilá fotka spícího štěňátka,
    které objímá dvě spící koťátka.
    Štěňátko má zavřené oči a čenich opřený nad nimi,
    koťátka jsou přitisknutá k sobě,
    jedno šedé mourovaté a druhé světle krémové,
    obě také se zavřenýma očima.
    Celé to působí jako něžné „mazlení“ v klubíčku.
    Tady spíš už něžné spinkání, v klubíčku.
    Tak jdeme taky, holčinko, co říkáš? :o)

    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

    Ctyrlistek-D.png

    Klidny-zbytek-dne.png

    Masinka.gif

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Mlady-par-a-vino.gif

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Pejsek-s-kocickami.gif

    Srdicka-a-ctyrlistky.png



  • před měsícem

    Vandinečko moje milá,
    máme tady nový týden, tak si užij krásné pondělí s Nataškou! :o)
    Kterou tímto taky moc zdravím. Všechno nejlepší Nataš! :o)
    Pohodičku při kafíčku, vám oboum, přeju a nesu obrázek s písničkou.

    Na obrázku jsou růžové keře s bílými růžičkami, 
    vzadu je vidět východ slunce a to se odráží na vodní hladině.
    Ve předu je hotová horká kávička
    a vedle se na sebe směje mladý šťastný pár.
    Jsou vidět jen jejich smějící se obličeje. 

    Pod obrázek ještě přidávám hezkou, ale smutnou písničku,
    srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)