Mojenastenka


Zeď uživatele Mojenastenka

Příspěvků: 200
  • před 30 dny

    Vandinečko moje milá,
    přišla jsem Ti popřát už jen dobrou noc a sladké spinkání.
    Nesu sebou nový pohyblivý obrázek a vzpomínkovou písničku.

    Na obrázku stojí večer při měsíčku mladý pár,
    hezky se na sebe dívají a šťastně se usmívají.
    Vedle sedí krásný andílek, holčička s křídly a drží hvězdu.
    Mezi párem se rozsvěcuje velký záblesk a skočí na hvězdičku,
    pak zpět mezi zamilovaný pár, zase na hvězdičku
    a stále si takhle bliká, sem a tam.
    Nezapomněla jsem tam přidat i krásné labutě.


    Pod obrázek Ti ještě přidávám krásnou písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)



  • před měsícem

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti dobré ránko a krásné úterý, s dobrou kávičkou.
    Nesu Ti podobný obrázek, jako včera, 
    je tam mladý pár v objetí, vedle nich je velký hrnek s kávou,
    kolem jsou čokoládové kostičky a přidala jsem i labutě. 
    Na šálku je anglický nápis a chatík mi ho přeložil takto:
    „Úterý běží ve svém tempu.
    S kávou v ruce zvládneš všechno, na co se zaměříš.”

    Pod obrázek Ti ještě přidávám krásnou písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)

     



  • před měsícem

    Labutě labutě a jdeme na kutě... :o)
    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti klidný večer a klidnou, dobrou nocinku.
    Labutě sice nechodí na kutě, ale my už pomalu půjdeme,
    proto Ti nesu ještě večerní obrázek s písničkou. :o)

    Na obrázku se na sebe směje mladý pár, 
    jsou přitisknutí čelama a nosama k sobě a jsou zamilovaní.
    Vedle nich je velký hrnek s kávou, ještě se z ní kouří
    a kouř tvoří kouřová srdíčka. 
    Na talířku u kávičky jsou naskládané čokoládové bonbóny z bonboniery
    a samozřejmně jsem na obrázek přidala moje oblíbené labutě, tentokrát zlaté.
    Přidala jsem je i pod ozdobné psaní nad obrázkem. 

    Pod obrázek Ti ještě přidávám i labutí písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)

     



  • před měsícem

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti krásné probuzení do nového dne
    a pohodové pondělíčko. 
    Nesu Ti dva obrázky, dneska bez písničky. 

    Na prvním obrázku je mladý pár, ještě v posteli,
    leží naproti sobě, ještě v pyžamu a hezky se na sebe smějí.
    Určitě je čeká hezký den. 
    Vedle sedí koťátko a natahuje pacičku,
    kterou Ti posílá červená srdíčka. 

    Druhý obrázek je pohyblivý, je tam louka, rozkvetlé stromy
    a na složené dece leží štěňátko. Vstane, chystá se odejít 
    a zase si lehne. A to se opakuje stále dokola. 
    Je moc roztomilé, bílé a huňaté. :o)

    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)



  • před měsícem

    Moje milá Vandinečko,
    vykoupat a spinkat.
    Přeju Ti sladkou, dobrou nocinku a nesu dva obrázky. 
    Na prvním se žena koupe ve vaně, plné pěny,
    sedí u ní dvě kreslené kočičky, objímají se,
    a nad hlavičkami se jim dělají srdíčka. 

    Na druhém obrázku se už žena objímá se svým milým,
    před nimi jsou pro změnu dvě bílé labutě, kterým se dělá u hlaviček srdíčko,
    kolem jsou taky malá srdíčka a stejné labutě jsou i u nápisu.
    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčkové oddělováčky.

    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

    Podpis-Dari.png

    Vykoupat-a-spinkat.png

    ve-vane.gif

    Oddelovac-srdickovy.png

    Labute-a-par.gif

    Oddelovac-srdickovy.png

     



  • před měsícem

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti krásnou a pohodovou neděličku,
    v teplíčku a na sluníčku, to už máme krásný letní den...:o)
    Nesu Ti dva labutí obrázky a u nadpisu jsou taky moje oblíbené labutě.

    Na prvním spolu leží mladý pár na růžových obláčcích, jako v peřinkách
    on jí dává polibek na tvář a kolem létají motýlci.
    Přidala jsem k nim samozřejmně i moje dvě bílé labutě.

    Na druhém obrázku si taky dává mladý pár polibek
    a nechybějí opět krásné labutě.

    Pod obrázek Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)



  • před měsícem

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti pohádkově romantický, sobotní večer
    a potom sladkou, dobrou nocinku. 
    Nesu Ti tři romantické obrázky. 

    Na prvním je bílá labuť, plovoucí na klidné vodě,
    se třemi šedohnědými mláďaty,
    schovanými na hřbetě v prohlubni křídel.
    V pozadí je vidět další labuť a několik letících ptáků,
    nad hladinou, při západu slunce.

    Na druhém obrázku stojí romantický pár tváří v tvář,
    muž a žena v náruči zářivých zlatých ornamentů
    a květin na pozadí noční oblohy poseté hvězdami.
    Muž má tmavé, vlnité vlasy, lehce zarostlou bradu
    a černé oblečení; dívka má dlouhé tmavé vlasy,
    ozdobené zlatými drobnými květy
    a jemné světlé šaty s tenkými ramínky.
    Oba se na sebe dívají s něžným,
    soustředěným výrazem
    a žena má ruku položenou na mužově hrudi.
    Kompozice je orámovaná zářivým,
    zlatým vířícím prstencem
    a v horní části je viditelný svítící měsíc.
    Celkový styl je pohádkově-romantický.

    Jako poslední, je roztomilé spící kotě
    v misce naplněné kávovými zrnky.
    Kotě má pruhovaný svetřík, zavřené oči
    a roztažené tlapky s viditelnými měkkými polštářky.
    Vedle hrnku je velký šálek kávy,
    s párou stoupající nahoru.
    Pozadí je poseté volnými kávovými zrnky.

    Pod obrázky Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Ctyrlistek-D.png

     

    Romanticky-vecer-a-noc.png

    Labute.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Mlady-par-vecer.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Vecerni-kava.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png



  • před měsícem

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti krásnou sobotu, s dobrou kávičkou
    a nesu Ti tři obrázky.
    Venku máme krásné jaro, takže jsou jarní.

    Na prvním obrázku je kávička v růžovém šálku,
    na vrchu má udělané srdíčko z pěny
    a z páry nad kávičkou se taky vytvořilo srdíčko, růžové.
    Vedle jsou rozkvetlé růžové kvítky na větvičce
    a na talířku u kávičky jsou položené čokoládové růžičky.

    Na druhém obrázku sedí naproti sobě mladý pár u stolu,
    drží se za ruce a oba mají před sebou kávičku. 
    Jsou vidět jen ty jejich ruce s kávičkou, 
    a v pozadí okno u stolu. 

    Na posledním obrázku je krásné, růžové, nablýskané piáno.
    Jsou vidět bílé a černé klávesy a je na něm taky větička,
    s rozkvetlými růžovými kvítky.
    Celý obrázek má růžový nádech jara. 

    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

    Ctyrlistek-D.png

    Kavicka.png

    Kvety-a-kava.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Kava-a-ruce.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Kvety-a-piano.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png



  • před měsícem

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti krásný, klidný večer, potom dobrou noc, plnou lásky.
    Nesu Ti k tomu opět nový, poskládaný obrázek. 

    Je na něm mladý pár, s hlavami u sebe a hezky se smějí.
    dole v rohu jsou malé i větší bublinky.
    Vedle na pravo jsou na vodě krásné labutě,
    nad hlavami mají srdíčko, tak jdeme na kutě? 
    Uprostřed je výrazný zlatý „záblesk“ s paprsky,
    rozbíhajícími se do stran. Stejný záblesk je i u nadpisu.

    Pod obrázek Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     



  • před měsícem

    Vandinečko moje milá,
    co s načatým večerem? 
    Máme páteční večer, takže je to na nás! :o)
    Přeju Ti krásné sníky, zlatí moje a nesu Ti obrázek s písničkou.

    Obrázek je zase složený ze tří fotek,
    na levo sedí kreslená holčička a dlaní posílá srdíčka do dálky.
    Na pravo je také holčička a ta zase kreslí srdíčko na sklo.
    No a uprostřed sedí chlapec s kšiltovkou dozadu, 
    s černými brýlemi a v džínové bundě, 
    kterému jsou srdíčka určená. Vybere si? 
    A kterou holčičku? To už je jen na něm! :o)
    Pod obrázek Ti přidávám i písničku a hádej od koho zlatí? 

    Pod obrázky Ti ještě přidávám i srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)