Mojenastenka


Zeď uživatele Mojenastenka

Příspěvků: 200
  • před 4 hodinami

    Vandinečko moje milá,
    máme tu nový den, vem křídla, poleť ven... 
    Přeju Ti, holčinko moje, pohodičku na sluníčku, 
    no ale nemusí to sluníčko tak hodně hřát viď? :o) 

    Na obrázku máš dneska dvě labutě, co mají křídla, 
    krásného motýla, co má křídla 
    a mladý pár, láska nám dává křídla, nebo to je redbul? :o o o)))
    To nevadí, no ale pod motýlkem se třpytí velká kapka vody, jako perla. 

    Pod obrázek Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     



  • před 15 hodinami

    Vandinečko moje milá,
    večer je tady a s ním naděje, na krásný, nový zítřek.
    Krásnou noc a sníčků moc Ti přeju, holčinko moje. 

    Nesu Ti zbrusu nový obrázek, a přesto podobný, všem ostatním. 
    Jsou na něm dvě krásné labutě na vodě, při západu slunce
    a do nich se prolíná kreslený obrázek mladého, zamilovaného páru. 
    Na obrázku bliká na střídačku malý a velký světelný paprsek,
    v levém dolním rohu menší a pravém horním rohu větší. 

    Pod obrázek Ti ještě přidávám krásnou písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 



  • včera

    Vandinečko moje milá,
    ve dvou je den vždy krásnější, proto Ti přeju krásné ránko,
    celý den pohodičku a zlatí, pokud možno - ve dvou. :o)

    Nesu Ti právě i na obrázcích samé dvojice, 
    jsou to zase tři obrázky, spojené do jednoho 
    a oddělila jsem je, jak jinak, než dvojicí labutí. :o)

    První dvojice je mezi růžově rozkvetlými stromy, 
    tulí se k sobě a ona má růžový květ i ve vlasech.
    Druhá dvojice je černobílá, dávají si polibek
    a schovávají se za kopretinou. 
    Poslední dvojice stojí u moře, hezky se na sebe dívají,
     za nimi je vidět krásný východ slunce a ona má růžové šaty.
    U vody bude dneska asi nejlíp co? :o)

    Pod trojitý obrázek Ti ještě přidávám miloučkou písničku: Ve dvou,
    srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     



  • včera

    Vandinečko moje milá,
    TO BYL ALE DNESKA ZASE HORKÝ DEN, 
    tak co se trochu ochladit? :o)
    A teď už honem vykoupat a spinkat! :o)

    Na obrázcích Ti , Vandinečko moje, nesu samá roztomilá štěňátka.
    Tři obrázky jsou spojené do jednoho a jsou oddělená ornamentama.

    První je barevný, černo bílo hnědý psík, který líže zmrzlinku se dvěma kopečky.
    Pod ním je malé, světlé štěňátko, ve zmrzlinovém kornoutku,
    roztomile vykukuje a je k sežrání. :o)
    Nakonec je roztomilé hnědé štěňátko ve vaně, plné pěny
     a kolem něj je spousta bublinek.

    Pod ten trojitý obrázek Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     



  • před 2 dny

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti krásné, romantické ránko
    a celý den s úsměvem.

    Na dnešním obrázku je velká, orošená kopretina,
    vedle je mladá žena v černé, krajkové blůzce,
    mezi kopretinou a ženou je bílé, něžné peříčko
    a přes obrázek slabě poletují světýlka.

    Pod obrázek Ti ještě přidávám romantickou písničku,
    srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 


    Kopretina-a-zena.gif



  • před 3 dny

    Moje milá Vandinečko,
    přeju Ti milý, pondělní večer a sladkou, dobrou nocinku.
    Nesu sebou tři obrázky s přidanými světýlky.

    Na prvním jsou dvě koťátka ležící v teplém zlatém světle.
    V popředí je šedé mourovaté kotě,
    které má tlapky položené na bříšku druhého kotěte,
    jako by si s ním hrálo nebo ho jemně hladilo.

    Druhé kotě je zrzavo‑bílé, leží na boku,
    má zavřené oči a působí, jako by klidně spalo nebo si odpočívalo.
    Srst obou koťat je nadýchaná
    a prosvětlená teplým oranžovým světlem západu slunce.
    Kolem nich padají zlaté odlesky,
    které vytvářejí měkkou, pohádkovou atmosféru.

    Na druhém obrázku je detailní portrét dvou lidí
    s hlavami těsně u sebe, dotýkají se čely a téměř i špičkami nosů.
    Na levé straně je muž s krátkými hnědými vlasy,
    vousatou tváří a zavřenýma očima a jemně se usmívá.
    Na pravé straně je žena s dlouhými hnědými vlasy,
    také se zavřenýma očima a také se jemně usmívá.
    Kolem nich padají také zlaté odlesky,
    které zvýrazňují jejich tváře a působí romanticky a intimně.

    Poslední je fotografie spícího štěňátka a koťátka v objetí.
    Štěně je zrzavé, má dlouhé měkké uši a tmavý čumáček,
    oči má zavřené a hlavu položenou na koťátku.
    Koťátko je také zrzavé s jemnými světlými pruhy,
    oči má zavřené a vypadá uvolněně,
    tlapku s růžovými polštářky má přitisknutou k tělu.
    Oba jsou stočená k sobě, srst působí velmi hebce a teple
    a kolem nich padají také zlaté odlesky, moje oblíbená světýlka.


    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

    Ctyrlistek-D.png

    Mily-vecer.png

    Dve-kocicky.gif

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Romantika-par.gif

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Spici-pejsek-s-kocickou.gif

    Srdicka-a-ctyrlistky.png



  • před 3 dny

    Moje milá Vandinečko,
    dobré ránko s kávičkou a krásný celý dník Ti přeju.

    Cítíš tu omamnou vůni kávičky??? 
    Na obrázku je slabě nastíněná kávička,
    line se z ní krásná vůnička
    a je tam slabě vidět obličej mladé ženy.
    Vůně jí právě stoupá do nosu :o)
    a nedá se jí odolat... půjdeme si udělat. :o o o)
    No a, Vandinečko moje,
    na obrázku v levém rohu nechybějí dvě krásné,
    bílé labutě.  :o o o))) Jak jinak. : o o o))

    Pod obrázek Ti ještě přidávám srdíčkový oddělováček
    a dávám Ti sem Péťu Muka,
    je hezoučkej, bez nástrojů.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Podpis-Dari.png

     

    Krasny-den-s-kavou.png

    Vune-kavy-a-labute.jpg

     Oddelovac-srdickovy.png

     



  • před 4 dny

    Moje milá Vandinečko,
    přeju Ti krásný, nedědělní večer a dobrou nocinku. 

    Na obrázku leží mladý pár,
    dívají se na nás a hezky se smějí
    a přidala jsem k nim dvě labutě.
    Jak jsou naproti sobě, tak hlavičkama tvoří srdíčko
    a na obrázku létají také další srdíčka.

    Pod obrázek Ti ještě přidávám písničku a srdíčkový oddělováček.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Podpis-Dari.png

    Krasny-vecer-a-dobrou-noc.png

    Mlady-par-a-labute.gif

    Oddelovac-srdickovy.png



  • před 4 dny

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti, pohodovou neděličku,
    třeba právě při kafíčku, 
    hlavně s láskou na srdíčku...
    a nesu Ti tři obrázky.

    Na prvním obrázku je na stole horká káva,
    kouří se z ní a kouř vytváří postavu ženy,
    která posílá letmý polibek.
    Hrnek s kávou na stole přidržuje mužská ruka a kolem jsou zrnka kávy,
    malá lžička a konvička.

    Na druhém obrázku už stojí onen muž s vysněnou ženou 
    a dávají si polibek. 
    On je jen v košili a ona má krajkové šaty. 

    Na posledním obrázku stojí malý, baculatý chlapeček,
    v ruce drží velký, červený balón, ve tvaru srdíčka
    a malá srdíčka jsou i kolem něj. Nad hlavou má bílé mráčky.

    Pod obrázky Ti ještě přidávám krásnou písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Ctyrlistek-D.png

    Pohodovou-nedelicku-pri-kaficku.png

    Kafe-a-zena.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Polibek.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Dite-a-srdce.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png



  • před 5 dny

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti klidný, sobotní večer a romantickou nocinku.
    Nesu Ti dva novější obrázky, které jsou si něčím podobné.
    Na prvním je mezi světly slabě vidět obličej ženy
    a vepředu v levém rohu se třpytí dvě zlaté labutě. 
    Za nimi je vidět záře. 
    Na druhém obrázku je mladý pár, vedle nich jsou kvítky a notičky, 
    za nimi je stejná zář a v pravém rohu jsou také třpytivé labutě.
    Stejné labutě se do třetice třpytí i u nadpisu, nad obrázky.

    Pod obrázky Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

    Ctyrlistek-D.png

    Klidny-vecer-a-romantickou-nocinku.gif

    Ona-a-labute.gif

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Oni-a-labute.gif

    Srdicka-a-ctyrlistky.png