Mojenastenka


Zeď uživatele Mojenastenka

Příspěvků: 200
  • před 5 dny

    Moje milá Vandinečko,
    dobré ránko, zlatínko moje,
    máme tady sobotu, tak Ti přeju, aby byla krásná a pohádková. 

    Na prvním obrázku sedí malá holčička na podlaze,
    vedle malého pejska, yorkšírského teriéra.
    Holčička má na sobě růžové šaty s krajkami
    a na hlavě má bohatou květinovou čelenku s růžemi a perlami.
    Její vlasy jsou světlé a zčesané do drdolu a pejsek má na hlavičce malý culíček.
    Oba vypadají velmi roztomile a jsou obklopeni korálky s perlami,
    které jsou rozprostřeny po podlaze.
    Celková atmosféra obrázku je pohádková a romantická.

    Na druhém obrázku je skleněná váza plná bílých květin, pravděpodobně kal,
    s dlouhými zelenými stonky.
    Vedle vázy na stole je šálek kávy s pěnou na povrchu a několik knih.
    Na stole jsou také další květiny a zelené listy. Pozadí je světlé a neutrální.

    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčkové oddělováčky a písničku.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Podpis-Dari.png

    Mame-tady-sobotu.png

    Holcicka-s-pejskem.png

    Oddelovac-srdickovy.png

    Kaly-a-kafe.png

    Oddelovac-srdickovy.png



  • před 5 dny

    Vandinečko moje milá,
    přišla jsem Ti popřát pohodový, romantický večer
    a překvapivě krásnou, dobrou nocinku. 

    Nesu další nový obrázek, s mojimi oblíbenými bublinkami,
    labutěmi a nechybí tam mladý pár. :o)
    Dvojice stojí těsně naproti sobě, dívají se na sebe,
    před nimi jsou dvě krásné, zlaté labutě
    a přez obrázek poletují zlaté bublinky. 
    Krásné labutě jsem přidala i pod okrasný nadpis.

    Pod obrázek Ti ještě přidávám romantickou písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     





  • před 6 dny

    Vandinečko moje milá,
    krásný nový den, přeji Tobě jen...
    Máme páteček, holčinko moje, tak Ti přeju pohodičku
    a nesu zase obrázek s písničkou.

    Na obrázku je mladý pár v obětí, ona si položila hlavu na jeho hruď
    a vychutnává si krásné chvilky, v jeho náruči. 
    Vedle je krásný velký květ lilie, který zřejmně dostala
    a na obrázku i u nadpisu nechybějí opět dvě bílé labutě.
    Obrázek působí něžně a romanticky, 
    takže Ti pod obrázek ještě přidávám romantickou písničku,
    srdíčka a čtyřlístky. Jako vždy. :o)

    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     



  • před 7 dny

    Vandinečko moje milá,
    vždyť víš, štěstí je krásná věc...
    Takže posílám krásné štěstíčko,
    přeju Ti krásné spaníčko a přidávám srdíčko. 
    Mám Tě moc ráda, holčičko. :o)

    Na obrázku máš krásný, zlatý čtyřlístek
    a vedle se usmívá žena na svého milého.
    Je to moc hezké, 

    Pod obrázek Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     



  • před 7 dny

    Dobré ránko, Vandičko, 
    posílám Ti přáníčko a přidávám srdíčko.
    Přeju Ti krásný dník a nesu Ti dva obrázky, zlatí moje.

    Na prvním je malá, blonďatá holčička,
    sedí na bobku a ručičkama vytváří srdíčko, 
    které posílá za Tebou. 

    Na druhém obrázku je černobílá fotka mladého páru
    zamilovaně se na sebe dívají a krásně se smějí,
    je vidět, že jsou šťastní. 

    Pod obrázky Ti ještě přidávám hezkou, líbeznou písničku,
    srdíčka a čtyřlístky.

    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Ctyrlistek-D.png

    Dobre-rano-nadpis.png

    holcicka.gif

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Srdicka-a-ctyrlistky.png



  • před 7 dny

    Vandinečko moje milá,
    máme tady večer, končí se den,
    já Ti zlatí přeju, překrásný sen. 
    K tomu Ti přeju dobrou nocinku
    a nesu Ti další, nový obrázek, s písničkou. 

    Na obrázku je roztomilé štěňátko, které kouká z okna,
    vypadá že někoho vyhlíží, má asi svůj sen...
    Vedle něj jsou obličeje mladého páru,
    který má určitě taky svůj sen. :o)
    Tak se krásně vyspinkej, Vandinečko moje! 

    Pod obrázek Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     



  • před 8 dny

    Vandinečko moje milá,
    s dobrou kávičkou a láskou, nás ani blesky nerozhází! :o)
    Přeju Ti pohodový dník, i když bude možná deštivý,
    no zatím nám neprší, tak uvidíme. 


    Na obrázku máš kávičku, která se krásně směje
    a u kávičky jsou dva koláčky se šlehačkou a ovocem na vrchu.
    Vedle objímá muž ženu s dlouhými vlasy,
    ona zaklání hlavu a ve vlasech má červenou růžičku. 
    V pravém dolním rohu obrázku se pěkně blýská! 

    Pod obrázek Ti ještě přidávám hezkou písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     



  • před 8 dny

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti klidný večer, dobrou nocinku a moře krásných snů...

    Nesu Ti další, nový romantický obrázek.
    Na levo je mladý muž s krátkými tmavými vlasy a vousy, 
    objímá ženu s dlouhými hnědými kudrnatými vlasy
    a oba se usmívají. Jsou opření o dřevěnou desku, 
    na které je vyrytá námořnická kotva 
    a pozadí za nimi znázorňuje palubu lodi s mořem.
     Vpravo na obrázku je šálek kávy se světlejší pěnou,
     z kávy vystřikuje pěna, protože kde se vzali tu se vzali,
    nad kávou vyskakují, jako z moře, dva krásní delfínci.
    Kolem kávy na stole, jsou ještě poházená zrníčka.

    Pod obrázek Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     



  • před 9 dny

    Vandinečko moje milá, ahojík zlatí.
    přeju Ti dobré ránko, krásný celý dník,
    hodně lásky a nesu další nový obrázek. :o)

    Jsou na něm samozřejmně labutě, moje oblíbené
    a mladý pár, který se objímá, smějí se, ona zaklání hlavu
    a on se ji chystá políbit na krka. 
    Labutě mají také dlouhé krky, jsou hlavičkami u sebe,
    takže tvoří srdíčko a nad nimi mraky taky vytvořily krásné srdíčko.
    Dvě bílé labutě jsem vložila i pod ranní nadpis
    a nechybějí ani smějícíse srdíčka. :)

    Pod obrázek Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     



  • před 9 dny

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti romantický večer a noc, plnou sladkých sníčků.
    Nesu Ti další obrázek s hezkou písničkou, od Péti Rezka. :o)

    Na obrázku se na sebe směje zamilovaný pár, 
    vedle drží ruka červené srdíčko na zlatém řetízku, 
    na kterém je napsané: Good Night - dobrou noc.
    Na koncích řetízku visí rubínové červené broušené kameny,
    ve tvaru kapky, nebo slzy. Moc krásné.

    Pod obrázek Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)