Vandinečko moje milá,
přišla jsem Ti popřát pohodový, romantický večer
a překvapivě krásnou, dobrou nocinku.
Nesu další nový obrázek, s mojimi oblíbenými bublinkami,
labutěmi a nechybí tam mladý pár. :o)
Dvojice stojí těsně naproti sobě, dívají se na sebe,
před nimi jsou dvě krásné, zlaté labutě
a přez obrázek poletují zlaté bublinky.
Krásné labutě jsem přidala i pod okrasný nadpis.
Pod obrázek Ti ještě přidávám romantickou písničku, srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)




Vandinečko moje milá,
krásný nový den, přeji Tobě jen...
Máme páteček, holčinko moje, tak Ti přeju pohodičku
a nesu zase obrázek s písničkou.
Na obrázku je mladý pár v obětí, ona si položila hlavu na jeho hruď
a vychutnává si krásné chvilky, v jeho náruči.
Vedle je krásný velký květ lilie, který zřejmně dostala
a na obrázku i u nadpisu nechybějí opět dvě bílé labutě.
Obrázek působí něžně a romanticky,
takže Ti pod obrázek ještě přidávám romantickou písničku,
srdíčka a čtyřlístky. Jako vždy. :o)
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)




Vandinečko moje milá,
vždyť víš, štěstí je krásná věc...
Takže posílám krásné štěstíčko,
přeju Ti krásné spaníčko a přidávám srdíčko.
Mám Tě moc ráda, holčičko. :o)
Na obrázku máš krásný, zlatý čtyřlístek
a vedle se usmívá žena na svého milého.
Je to moc hezké,
Pod obrázek Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)




Dobré ránko, Vandičko,
posílám Ti přáníčko a přidávám srdíčko.
Přeju Ti krásný dník a nesu Ti dva obrázky, zlatí moje.
Na prvním je malá, blonďatá holčička,
sedí na bobku a ručičkama vytváří srdíčko,
které posílá za Tebou.
Na druhém obrázku je černobílá fotka mladého páru
zamilovaně se na sebe dívají a krásně se smějí,
je vidět, že jsou šťastní.
Pod obrázky Ti ještě přidávám hezkou, líbeznou písničku,
srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)






Vandinečko moje milá,
máme tady večer, končí se den,
já Ti zlatí přeju, překrásný sen.
K tomu Ti přeju dobrou nocinku
a nesu Ti další, nový obrázek, s písničkou.
Na obrázku je roztomilé štěňátko, které kouká z okna,
vypadá že někoho vyhlíží, má asi svůj sen...
Vedle něj jsou obličeje mladého páru,
který má určitě taky svůj sen. :o)
Tak se krásně vyspinkej, Vandinečko moje!
Pod obrázek Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)




Vandinečko moje milá,
s dobrou kávičkou a láskou, nás ani blesky nerozhází! :o)
Přeju Ti pohodový dník, i když bude možná deštivý,
no zatím nám neprší, tak uvidíme.
Na obrázku máš kávičku, která se krásně směje
a u kávičky jsou dva koláčky se šlehačkou a ovocem na vrchu.
Vedle objímá muž ženu s dlouhými vlasy,
ona zaklání hlavu a ve vlasech má červenou růžičku.
V pravém dolním rohu obrázku se pěkně blýská!
Pod obrázek Ti ještě přidávám hezkou písničku, srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)




Vandinečko moje milá,
přeju Ti klidný večer, dobrou nocinku a moře krásných snů...
Nesu Ti další, nový romantický obrázek.
Na levo je mladý muž s krátkými tmavými vlasy a vousy,
objímá ženu s dlouhými hnědými kudrnatými vlasy
a oba se usmívají. Jsou opření o dřevěnou desku,
na které je vyrytá námořnická kotva
a pozadí za nimi znázorňuje palubu lodi s mořem.
Vpravo na obrázku je šálek kávy se světlejší pěnou,
z kávy vystřikuje pěna, protože kde se vzali tu se vzali,
nad kávou vyskakují, jako z moře, dva krásní delfínci.
Kolem kávy na stole, jsou ještě poházená zrníčka.
Pod obrázek Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)




Vandinečko moje milá, ahojík zlatí.
přeju Ti dobré ránko, krásný celý dník,
hodně lásky a nesu další nový obrázek. :o)
Jsou na něm samozřejmně labutě, moje oblíbené
a mladý pár, který se objímá, smějí se, ona zaklání hlavu
a on se ji chystá políbit na krka.
Labutě mají také dlouhé krky, jsou hlavičkami u sebe,
takže tvoří srdíčko a nad nimi mraky taky vytvořily krásné srdíčko.
Dvě bílé labutě jsem vložila i pod ranní nadpis
a nechybějí ani smějícíse srdíčka. :)
Pod obrázek Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)




Vandinečko moje milá,
přeju Ti romantický večer a noc, plnou sladkých sníčků.
Nesu Ti další obrázek s hezkou písničkou, od Péti Rezka. :o)
Na obrázku se na sebe směje zamilovaný pár,
vedle drží ruka červené srdíčko na zlatém řetízku,
na kterém je napsané: Good Night - dobrou noc.
Na koncích řetízku visí rubínové červené broušené kameny,
ve tvaru kapky, nebo slzy. Moc krásné.
Pod obrázek Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)





Moje milá Vandinečko,
dobré ránko, zlatínko moje,
máme tady sobotu, tak Ti přeju, aby byla krásná a pohádková.
Na prvním obrázku sedí malá holčička na podlaze,
vedle malého pejska, yorkšírského teriéra.
Holčička má na sobě růžové šaty s krajkami
a na hlavě má bohatou květinovou čelenku s růžemi a perlami.
Její vlasy jsou světlé a zčesané do drdolu a pejsek má na hlavičce malý culíček.
Oba vypadají velmi roztomile a jsou obklopeni korálky s perlami,
které jsou rozprostřeny po podlaze.
Celková atmosféra obrázku je pohádková a romantická.
Na druhém obrázku je skleněná váza plná bílých květin, pravděpodobně kal,
s dlouhými zelenými stonky.
Vedle vázy na stole je šálek kávy s pěnou na povrchu a několik knih.
Na stole jsou také další květiny a zelené listy. Pozadí je světlé a neutrální.
Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčkové oddělováčky a písničku.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)