MILÁ VĚRUŠKO
SRDEČNĚ ZDRAVÍM A PŘEJI
PENÍZE , PÁTEK , PIZZA , PIVO , PSI , PSEX - VŠECHNY SKVĚLÝ VĚCI ZAČÍNAJÍ NA P........ ODA NA LÉTO - TY VOLE , TO JE VEDRO - KONEC !.......PROČ NEVĚŘÍM LIDEM ?....NEZNÁM JE .....ZNÁM JE AŽ MOC DOBŘE !!!.........NEMÁM SLOV NA TOHLE POČASÍ . SNAD TO PŘEŽIJEME VE ZDRAVÍ , VĚRUŠKO
Přátelské slovo
nic nestojí, a přeci je to ten nejkrásnější ze
všech dárků. Radost v srdci v letním dni
milá VĚRUŠKO a kolem sebe dobré lidi ... ❤
Ráda bych Ti
poděkovala, že Tě tady mám, proto kousek
štěstí Ti posílám ... ❤
čtvrtek...
Léto otevřelo dokořán bránu, radosti, teplu, elánu, slunce pověsili na nebe hned k ránu...............přeji Věrko příjemný den...
Mít přítele
povznáší duši. Více však povznáší být druhému
přítelem. Krásný letní den plný lásky a
malých radostí milá VĚRUŠKO,
které dělají život krásnější ... ❤
Štěstí je mít
přítele, kterým jsi pro mne Ty ... ❤
středa...
Léto budiž pochváleno....přeji Věrko příjemný slunečný den
MILÁ VĚRUŠKO
SRDEČNĚ ZDRAVÍM A PŘEJI