........... Jsem jako magnetka . Ne tak pitažlivá , ale stále nalepená na lednici ..Sice je hic ,že by se jeden pic , ale v tomto ohozu to večer půjde ......Krásný večer a skvělý víkend , někde u vody .Já teda určitě , ale až po té lednici .....Věrunko ...
Usmívej se, úsměv
Ti sluší a celý den měj slunce v duši. Krásný
víkendový den plný pohody, radosti milá VĚRUŠKO a odpočinku s
těmi, které máš nejraději ... ❤