VĚRUŠKO.....BLBEJ DEN NA RYBÁCH , JE POŘÁD LEPŠÍ , NEŽ DOBREJ DEN V KANCELÁŘI .JO JO
Věrný přítel je
medicínou duše. Sluneční paprsky šimrají
ve tváři, nechť i Tvůj den milá VĚRUŠKO
úsměvem rozzáří ... ❤
Přeji Ti,
co za peníze není k mání,
hodně štěstí, zdraví a
splněná přání ... ❤
MILÁ VĚRUŠKO
SRDEČNĚ ZDRAVÍM A PŘEJI
úterý...
Uč se chlapče moudrým býti, rozšiřuj si obzory. Bordel, to je škola žití, tam jsou správné názory.................... přeji Věrko hezký den
ŽENA A MUŽ SI NEJSOU NIKDY BLÍZKO , POKUD SI NEBYLI NEJBLÍŽ ........NEPTEJ SE MĚ , PROČ BREČÍM , NEBO PROČ SE SMĚJU . PROSTĚ PŘIJĎ KE MNĚ A SMĚJ SE SE MNOU . NEBO MĚ JEN TAK OBEJMI A STŮJ PŘI MĚ . NIKDY NEVÍŠ , KDY TO MŮŽE BÝT NAPOSLEDY , VĚRUNKO .
Srdečné pozdravení
posílám milá VĚRUŠKO a přeji krásný nový týden
- štěstí, zdraví, pohodu a
stále dobrou náladu ... ❤
Přátelství,
to je někdy víc než láska, je to
víra, v to, že ruka svírá pevně jinou dlaň
... za Tvé přátelství Ti DĚKUJI ... ❤
pondělí
Začíná nový týden, ještě chvíli ve snu let minulých............nastartuj příjemný den Věrko ..