Štěstí není
nikdy dost, posílám Ti
ho pro radost ... ❤
Chlast nám není cizí, půllitry v nás mizí, život nemá chybu, trávíme ho v lihu..............přeji Věrko příjemný víkend
ahojíček milá Haničko...............užívejte si dnes již príma odpoledne a pak i večer a snivou nočenku....
MILÁ VĚRUŠKO
SRDEČNĚ ZDRAVÍM A PŘEJI
Štěstí není
nikdy dost, posílám Ti
ho pro radost ... ❤