KLUCI - V KAŽDÉ ŽENĚ JE ANDĚL , PRINCEZNA , NEBO ĎÁBEL .....TO CO U NÍ PROBUDÍTE , JE TO , CO SI SKUTEČNĚ ZASLOUŽÍTE . .....PRIMA STŘEDU , BUDE OPĚT HORKO , TAK SE OPATRUJ A DOBŘE SE MĚJ , ZLATÍ MOJE NETOVÉ .
MILÁ VĚRUŠKO
ZDRAVÍM A PŘEJI KRÁSNÉ HORKÉ DNY
Krásný letní den
milá VĚRUŠKO plný pohody, úsměvů a
malých radostí ... ❤
Pro štěstí.
Ať si k Tobě štěstí
najde vždy cestu ... ❤
úterý...
Přeji Věrko příjemný den s úsměvem...
VĚRUNKO .....Jak je možné , že mám doma takový bordel , když celé dny a večery nic nedělám , jenom ležím s telefonem v ruce . Horký den za námi a další tropické dny před námi .Tak nic nedělej , jako já . Příjemné úterý , třeba u bazénu , nebo někde u vody .......
Být bláznivá a střelená je lepší , než být hloupá .
Ať máš dnes
milá VĚRUŠKO samé štěstíčko a ať se ho drží zdraví.
Krásný nový letní týden s
úsměvem na tváři ... ❤
Pro TEBE.
Za Tvé přátelství, za Tvá milá slůvka,
za to, že jsi tady i pro mne ... ❤
pondělí...
Každý preferuje v létě něco jiného.............tak přeji hezký den Věrko