Vandinečko moje milá,
užij si klidný zbytek oslav MDŽ :o)
a potom už Ti přeju jen krásné sníčky a dobrou noc.
Nesu sebou tři obrázky.
Na prvním obrázku stojí mladá, blonďatá žena,
na sobě má červené, krajkové šaty
a v ruce drží sklenici s červeným vínem.
Hezky se usmívá a těší se na svého milého.
Na druhém obrázku jsou připravené dvě kávičky,
kouří se z nich, na šálcích i kolem jsou malá srdíčka
a za kávičkami je ještě jedno velké srdce.
Na posledním obrázku už stojí naproti sobě mladý pár,
usmívají se na sebe a ona ho drží kolem krku.
On ji drží za ramena a vypadají zamilovaně.
Oba se těší na společně krásně strávené chvilky.
Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)








Vandinečko moje milá,
přeju Ti, krásnou neděličku, s láskou na srdíčku
a všechno nejlepší k MDŽ :o)
Nesu ti tři obrázky.
Na prvním si dává mladý pár polibek
a za nimi jsou vidět růžové růžičky.
Na druhém obrázku je dekorativní aranžmá s růžemi a srdíčky.
Uprostřed je velká růže v krémové barvě,
s fialovo-růžovými okraji okvětních lístků,
na lístcích jsou drobné kapky jako rosa.
Za ní jsou ještě další růže ve světle fialových tónech
a několik zelených lístků.
Dole v popředí leží dvě hladká srdíčka,
v tmavě růžové až fialové barvě.
Celé aranžmá je položené na bílé látce s jemnými záhyby.
Na posledním obrázku je mladá žena s kyticí,
je to fotka ze zastaveného videa,
kde žena tančila a okolo ní létaly kytičky a srdíčka.
Takže ženě ještě při tanci vlají krátké šaty.
Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)








Vandinečko moje milá,
přeju Ti krásný večer, příjemnou dobrou nocinku
a nesu Ti další dva nové obrázky.
Na prvním sedí mladý pár vedle sebe na posteli,
tulí se k sobě, drží se za ruce a tváří se spokojeně.
Před nimi i za nimi je vidět hořící svíčka,
což vytváří příjemnou, romantickou atmosféru.
Na druhém obrázku sedí, no spíš klečí kouzelná holčička,
dívá se nahoru, jakoby na první obrázek a usmívá se.
Před sebou drží velké, zlatě zářící srdce
a dlouhé vlásky má ozdobené pírky, zvonečky
a ozdobami, jako z pohádky. Možná už vychází ze snů...?
Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)






Vandinečko moje milá,
přeju Ti krásnou, klidnou sobotičku
a spoustu lásky.
Nesu Ti dva nové obrázky.
Na prvním obrázku je keramický šálek
s květinovým vzorem, stojící na podšálku na stole.
Ze šálku vyrůstá kytice světle růžových květů
a mezi nimi sedí malé světle oranžové koťátko,
se světle modrýma očima a dívá se nahoru.
Nad hlavičkou mu poletují čtyři oranžovo-hnědí motýlci,
V pozadí je měkké teplé rozostřené světlo
a mezi motýlky je vidět světlý proužek kouře.
Takže mezi kytičkami, by se měla ukrývat teplá kávička.
Na druhém obrázku se objímá mladý pár,
tváře mají těsně u sebe a oči mají přivřené.
Žena má dlouhé světlé vlasy a vypadá zamilovaně.
Muž s tmavými vlasy a vousy se sklání k její tváři
a vypadá taky zamilovaně. Jsou spolu šťastní.
Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)






"Člověk získá štěstí, když ho přeje i ostatním..."
Vandinečko moje milá,
hurááá, pátek je tady!
Přišla jsem Ti popřát, krásný den a kapku štěstí v něm...
Donesla jsem Ti tři obrázky.
Na prvním leží mladá žena na posteli,
zřejmě má dobrou náladu, nohy drží zvednuté
a chystá se vstávat.
Na obrázku je napsané:
"Dobré ráno, dobrý den, honem, šup z postýlky ven... :o)"
Na druhém obrázku je velká kapka vody,
v ní je malá, zlatá rybka a je tam připsané:
"Rybičko zlatá, přeju si..."
Na posledním obrázku, je krásně zdobený tác
a na něm je kávička, se šálkem vody.
No a určitě Tě taky napadla stejná písnička od Haničky,
tak Ti ji pod obrázky taky přidávám.
Pod obrázky Ti ještě přidávám samozřejmně i srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)








Moje milá Vandinečko,
přeju Ti klidný večer, dobrou nocinku
a potom krásné sníčky.
Nesu Ti dva obrázky s balónky,
mými oblíbenými. :o)
Takže na prvním leží žena, naklání hlavu k nám
a dívá se, tak jsem ho pojmenovala: KUK. :o)
Na druhém obrázku je vyfocený dívčí pupík,
jsou tam vidět i krajkové kalhotky a tetování na noze.
Dala jsem mu název: Pupík a na oba jsem přidala balónky.
Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčkové oddělováčky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)






Vandinečko moje milá,
ránko ráníčko, dej si kafíčko!
Přeju Ti krásný dník, holčinko moje.
Na prvním obrázku sedí mladý pár, ještě v posteli,
jsou zachumlaný v dece, tulí se k sobě
a vzadu jsou vidět na stolečku dvě kafíčka s krosantem.
Na druhém obrázku si roztomilá micinka dělá kávičku,
má na sobě vínové pyžamko s puntíky
a stejnou má i mašličku na hlavičce.
Kávičku si dělá v kávovaru a teče jí do růžového šálku se srdíčkem.
Micinka se na kávičku evidentně těší a směje se.
Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)






Vandinečko moje milá,
přeju Ti krásné probuzení do nového týdne
a nesu Ti romantický obrázek.
Na obrázku leží mladý pár v objetí, ještě na posteli
a v popředí jsou tři velké květy gerber.
V pravé části obrázku je text:
"Dobré ráno... dole v levo pokračuje: a krásný den..."
Celkově obrázek působí teple a pozitivně,
jako přání hezkého dne.
Pod obrázek Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)




Vandinečko moje milá,
mám Tě moc ráda, holčinko moje,
ještě Ti přeju krásný narozeninkový večer,
krásný zbytek víkendu a potom dobrou nocinku
a sladké sníčky. Nesu Ti dva večerní obrázky.
Na prvním obrázku je večerní moře, západ slunce,
vlny, letící ptáci, na písku je pugét růžiček,
vedle leží obálka s nápisem LOVE
a u něj je píchnutá hořící prskavka s jiskřičkami do srdíčka.
Na druhém obrázku je mladý pár v objetí,
chystají se políbit a okolo nich jsou lekníny.
Nad hlavou mají srdíčko a dole je napsané LOVE.
Takže dneska samá romantika. :o)
Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)







Vandinečko moje milá,
ahojík zlatínko.
Nesu Ti kávičku na zlepšení nálady při pondělku
a přeju Ti hezký, celý dník. :o)
Kávička je roztomilá, teda ten hrníček,
prostě má nožičky a ručičky,
velký očíčka, nosánek jako bambulku a hezky se usmívá, rošťák. :o)
Hezky sedí na pletené dece, v ručičkách drží malou kávovou lžičku
a kolem něj jsou celá zrnka s kousky skořice.
Z kávičky se kouří a je na ní udělané srdíčko ze smetany.
Na druhém obrázku sedí mladá žena u stolu,
v ruce drží šálek s kávou a hezky se na nás směje.
Na tom stole u ní sedí kočička a čumáček má úplně u hrníčku,
jako by vychutnávala tu vůni a chtěla se taky napít. :o)
Venku za oknem je vidět sousedovic dům a zeleň.
Takové krásné, téměř jarní ránko.
Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)