Mojenastenka


Zeď uživatele Mojenastenka

Příspěvků: 200
  • před 4 měsíci

    Vandinečko moje milá,
    ahojík zlatínko.
    Nesu Ti kávičku na zlepšení nálady při pondělku
    a přeju Ti hezký, celý dník. :o)

    Kávička je roztomilá, teda ten hrníček,
    prostě má nožičky a ručičky,
    velký očíčka, nosánek jako bambulku a hezky se usmívá, rošťák. :o)
    Hezky sedí na pletené dece, v ručičkách drží malou kávovou lžičku
    a kolem něj jsou celá zrnka s kousky skořice.
    Z kávičky se kouří a je na ní udělané srdíčko ze smetany. 

    Na druhém obrázku sedí mladá žena u stolu, 
    v ruce drží šálek s kávou a hezky se na nás směje. 
    Na tom stole u ní sedí kočička a čumáček má úplně u hrníčku,
    jako by vychutnávala tu vůni a chtěla se taky napít. :o) 
    Venku za oknem je vidět sousedovic dům a zeleň.
    Takové krásné, téměř jarní ránko. 

    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Ctyrlistek-D.png

    Nesu-ti-kavicku.png

    Vesela-kavicka.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Mlada-zena-kavicka-a-kocicka.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png



  • před 4 měsíci

    Vandinečko moje milá,
    užij si klidný zbytek oslav MDŽ :o)
    a potom už Ti přeju jen krásné sníčky a dobrou noc.
    Nesu sebou tři obrázky.

    Na prvním obrázku stojí mladá, blonďatá žena,
    na sobě má červené, krajkové šaty
    a v ruce drží sklenici s červeným vínem.
    Hezky se usmívá a těší se na svého milého.

    Na druhém obrázku jsou připravené dvě kávičky,
    kouří se z nich, na šálcích i kolem jsou malá srdíčka
    a za kávičkami je ještě jedno velké srdce.

    Na posledním obrázku už stojí naproti sobě mladý pár,
    usmívají se na sebe a ona ho drží kolem krku.
    On ji drží za ramena a vypadají zamilovaně.
    Oba se těší na společně krásně strávené chvilky.

    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Ctyrlistek-D.png

    Dobrou-noc.png

    Zena-a-vino.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Dve-kavy-se-srdicky.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Mlady-par.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png



  • před 4 měsíci

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti, krásnou neděličku, s láskou na srdíčku
    a všechno nejlepší k MDŽ :o)
    Nesu ti tři obrázky.

    Na prvním si dává mladý pár polibek
    a za nimi jsou vidět růžové růžičky.

    Na druhém obrázku je dekorativní aranžmá s růžemi a srdíčky.
    Uprostřed je velká růže v krémové barvě, 
    s fialovo-růžovými okraji okvětních lístků, 
    na lístcích jsou drobné kapky jako rosa. 
    Za ní jsou ještě další růže ve světle fialových tónech 
    a několik zelených lístků. 
    Dole v popředí leží dvě hladká srdíčka,
    v tmavě růžové až fialové barvě. 
    Celé aranžmá je položené na bílé látce s jemnými záhyby.

    Na posledním obrázku je mladá žena s kyticí,
    je to fotka ze zastaveného videa,
    kde žena tančila a okolo ní létaly kytičky a srdíčka.
    Takže ženě ještě při tanci vlají krátké šaty.

    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

     

    Ctyrlistek-D.png

    MDZ.png

    Polibek.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Ruzicky.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Zena-s-ruzemi.png

    Srdicka-a-ctyrlistky.png



  • před 4 měsíci

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti krásný večer, příjemnou dobrou nocinku
    a nesu Ti další dva nové obrázky. 

    Na prvním sedí mladý pár vedle sebe na posteli,
    tulí se k sobě,  drží se za ruce a tváří se spokojeně.
    Před nimi i za nimi je vidět hořící svíčka, 
    což vytváří příjemnou, romantickou atmosféru. 

    Na druhém obrázku sedí, no spíš klečí kouzelná holčička,
    dívá se nahoru, jakoby na první obrázek a usmívá se.
    Před sebou drží velké, zlatě zářící srdce
    a dlouhé vlásky má ozdobené pírky, zvonečky
    a ozdobami, jako z pohádky.  Možná už vychází ze snů...?

    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Ctyrlistek-D.png

    Krasny-vecer-a-noc.png

    Par-a-svicka.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Holcicka-a-srdce.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png



  • před 4 měsíci

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti krásnou, klidnou sobotičku
    a spoustu lásky.
    Nesu Ti dva nové obrázky.

    Na prvním obrázku je keramický šálek 
    s květinovým vzorem, stojící na podšálku na stole. 
    Ze šálku vyrůstá kytice světle růžových květů 
    a mezi nimi sedí malé světle oranžové koťátko,
    se světle modrýma očima a dívá se nahoru.
    Nad hlavičkou mu poletují čtyři oranžovo-hnědí motýlci,
    V pozadí je měkké teplé rozostřené světlo
    a mezi motýlky je vidět světlý proužek kouře.
    Takže mezi kytičkami, by se měla ukrývat teplá kávička.

    Na druhém obrázku se objímá mladý pár, 
    tváře mají těsně u sebe a oči mají přivřené.
    Žena má dlouhé světlé vlasy a vypadá zamilovaně.
    Muž s tmavými vlasy a vousy se sklání k její tváři
    a vypadá taky zamilovaně. Jsou spolu šťastní.

    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

    Ctyrlistek-D.png

    Krasnou-a-klidnou-sobotu.png

    Kotatko-a-motylci.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Zamilovany-par.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png



  • před 4 měsíci

    "Člověk získá štěstí, když ho přeje i ostatním..."

    Vandinečko moje milá,
    hurááá, pátek je tady!
    Přišla jsem Ti popřát, krásný den a kapku štěstí v něm... 
    Donesla jsem Ti tři obrázky.
    Na prvním leží mladá žena na posteli,
    zřejmě má dobrou náladu, nohy drží zvednuté
    a chystá se vstávat. 
    Na obrázku je napsané: 
    "Dobré ráno, dobrý den, honem, šup z postýlky ven... :o)"
    Na druhém obrázku je velká kapka vody, 
    v ní je malá, zlatá rybka a je tam připsané:
    "Rybičko zlatá, přeju si..."
    Na posledním obrázku, je krásně zdobený tác
    a na něm je kávička, se šálkem vody.
    No a určitě Tě taky napadla stejná písnička od Haničky,
    tak Ti ji pod obrázky taky přidávám.
    Pod obrázky Ti ještě přidávám samozřejmně i srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Ctyrlistek-D.png

    Patek-je-tady.png

    Dobre-rano-dory-den.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Rybicko-zlat-preju-si.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Kafe.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png



  • před 4 měsíci

    Moje milá Vandinečko,
    přeju Ti klidný večer, dobrou nocinku
    a potom krásné sníčky. 
    Nesu Ti dva obrázky s balónky,
    mými oblíbenými. :o)
    Takže na prvním leží žena, naklání hlavu k nám
    a dívá se, tak jsem ho pojmenovala: KUK. :o)

    Na druhém obrázku je vyfocený dívčí pupík, 
    jsou tam vidět i krajkové kalhotky a tetování na noze.
    Dala jsem mu název: Pupík a na oba jsem přidala balónky.
    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčkové oddělováčky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Podpis-Dari.png

    Krasne-sny.png

    SoDOt.gif

    Oddelovac-srdickovy.png

    SoDO1.gif

    Oddelovac-srdickovy.png

     



  • před 4 měsíci

    Vandinečko moje milá,
    ránko ráníčko, dej si kafíčko! 
    Přeju Ti krásný dník, holčinko moje. 

    Na prvním obrázku sedí mladý pár, ještě v posteli,
    jsou zachumlaný v dece, tulí se k sobě
    a vzadu jsou vidět na stolečku dvě kafíčka s krosantem.

    Na druhém obrázku si roztomilá micinka dělá kávičku,
    má na sobě vínové pyžamko s puntíky
    a stejnou má i mašličku na hlavičce.
    Kávičku si dělá v kávovaru a teče jí do růžového šálku se srdíčkem.
    Micinka se na kávičku evidentně těší a směje se.

    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Ctyrlistek-D.png

    Rano-ranicko.png

    Par-v-posteli.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Micka-a-kavovar.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png



  • před 4 měsíci

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti krásné probuzení do nového týdne
    a nesu Ti romantický obrázek.

    Na obrázku leží mladý pár v objetí, ještě na posteli
    a v popředí jsou tři velké květy gerber.
    V pravé části obrázku je text:
    "Dobré ráno... dole v levo pokračuje: a krásný den..."
     Celkově obrázek působí teple a pozitivně,
    jako přání hezkého dne.

    Pod obrázek Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Ctyrlistek-D.png

    Krasne-probuzeni.png

    Dobre-rano-a-krasny-den.gif

    Srdicka-a-ctyrlistky.png



  • před 4 měsíci

    Vandinečko moje milá,
    mám Tě moc ráda, holčinko moje,
    ještě Ti přeju krásný narozeninkový večer,
    krásný zbytek víkendu a potom dobrou nocinku
    a sladké sníčky. Nesu Ti dva večerní obrázky.

    Na prvním obrázku je večerní moře, západ slunce,
    vlny, letící ptáci, na písku je pugét růžiček,
    vedle leží obálka s nápisem LOVE 
    a u něj je píchnutá hořící prskavka s jiskřičkami do srdíčka.

    Na druhém obrázku je mladý pár v objetí,
    chystají se políbit a okolo nich jsou lekníny.
    Nad hlavou mají srdíčko a dole je napsané LOVE. 
    Takže dneska samá romantika. :o)

    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

    Ctyrlistek-D.png

    Dekujeme.png

    Ruze-u-more.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Par-LOVE.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png