Mojenastenka


Zeď uživatele Mojenastenka

Příspěvků: 200
  • před 3 měsíci

    Vandinečko moje milá,
    Přeju Ti zamilovaný sobotní večer, dobrou nocinku
    a magické sníčky. Nesu Ti dva obrázky na večer.

    První je romantická ilustrační fotografie páru v objetí,
     s teplým zlatým světlem v pozadí. 
    Muž a žena se objímají, mají zavřené oči a usmívají se,
     dotýkají se čely, muž má krátké hnědé vlasy
     a na sobě modrou džínovou bundu. 
    Žena má dlouhé vlnité hnědé vlasy a světlý pletený svetr.
    Za nimi je ve vzduchu zářivé světelné srdce 
    a kolem jsou jiskřivé svítící hvězdičky.

    Na druhém obrázku je opět romantická digitální ilustrace,
     s šálkem kávy v popředí a dvojicí lidí v pozadí,
     celá fotka je v teplých zlatých a oranžových tónech. 
    V dolní části je velký tmavý šálek na podšálku, naplněný kávou,
     na přední straně šálku svítí srdce jako žhavý symbol
    a ze šálku se kouří, kávička je ještě horká. 
    V horní části obrázku stojí proti sobě mladá žena a mladý muž,
     oba z profilu, s tvářemi blízko u sebe. 
    Žena má dlouhé vlnité vlasy a třpytivé šaty,
     muž má krátké vlasy a košili. 
    Mezi jejich dlaněmi je také, malé zářící srdce.
     Pozadí tvoří vířivé světelné pruhy 
    a kruhový efekt kolem jejich hlav, 
    což působí jako energie, kouzelně a magicky.

    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Ctyrlistek-D.png

    Zamilovany-vecer-nadpis.png

    Zamilovany-par.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Kafe-a-mlady-par.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png



  • před 3 měsíci

    Vandinečko moje milá,
    krásný pátek, zlatíčko,
    dej si dobré kafíčko! :o)
    Přeju Ti pohodový dník, třeba v přírodě
    a nesu dva nové obrázky.

    Na prvním drží mladá žena v ruce šálek s kávičkou,
    je ještě teplá a kouří se z ní. 
    Ona přivírá oči a vychutnává si tu krásnou vůni.

    Na druhém obrázku už sedí žena se svým milým venku v trávě,
    tulí se k sobě, drží se za ruce a opírají se o velký strom.
    Oba se usmívají a je vidět, že jsou šťastní.

    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Ctyrlistek-D.png

    Patek-nadpis.png

    Kavicka.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Mlady-par-u-stromu.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png



  • před 3 měsíci

    Dobré ránko, Vandinečko moje milá,
    přišla jsem Ti popřát krásný a pohodový celý dník!

    Nesu Ti koláž ze čtyř obrázků, 
    to znamená, že se do sebe všechny prolínají
    a vytvářejí jeden obrázek celého dne.

    V levém rohu nahoře, se na sebe usmívá mladý pár,
    vedle v pravém rohu, nalévá kočička ranní kávu,
    na šálku je napsané Coffee a jsou tam i sušenky.
    Dole v levo se k sobě tulí pejsek s kočičkou
    a vedle v pravo, je kávička, nad kterou se tvoří velké, zářivé srdce!
    Prostě pohoda, kterou Tě chci nakazit. :o)

    Pod obrázek z obrázků, Ti ještě přidávám písničku
    a moje oblíbená srdíčka se čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Ctyrlistek-D.png

    Pohodovy-den-nadpis.png

    Pohoda.gif

    Srdicka-a-ctyrlistky.png



  • před 3 měsíci

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti krásné a pohodové, středeční ránko a celý dník.
    Nesu Ti romantický obrázek.

     Jsou na něm velké bílé lilie, s růžovými tečkami a oranžovými tyčinkami.
    Vpravo je mladý pár – muž a žena se světlými vlasy,
    kteří se dotýkají čely a vypadají zamilovaně.
    V pozadí je jemné světlo, které vytváří romantickou atmosféru
    a přes obrázek poletují světýlka.

    Pod obrázek Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Ctyrlistek-D.png

    Pohodove-ranko.png

     

     

    Kvety-a-mlady-par.gif

    Srdicka-a-ctyrlistky.png



  • před 3 měsíci

    Vandinečko moje milá,
    kávička je hotová, dáme si? 
    Přeju Ti krásný, roztančený, celý dník
    a nesu Ti tři obrázky.

    Na prvním obrázku se nese právě ta slíbená kávička,
    jsou vidět pouze ruce, které ji drží
    a na kávičkové pěně je udělané srdíčko.
    Nad kafíčkem je taky ještě kouřící srdíčko.

    Na druhém obrázku je tančící pár, 
    ona má světlé, dlouhé vlasy a bílé šaty,
    on má krátké tmavé vlasy a bílou košily. 

    Na posledním obrázku se k sobě tulí
    roztomilé koťátko se štěňátkem,
    a miloučce se na nás dívají. 

    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Ctyrlistek-D.png

    Kavicka-je-hotova.png

    7d0de4e0d013dfd16031e13c4502bafa.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    e7f11efd30a48a4267fd5ca63df89aa9.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    9afd4230b442b75d8ff7d11f65e0c907.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png



  • před 3 měsíci

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti krásný zbytek víkendu, potom krásné sníčky
    a nesu sebou tři večerní obrázky. 

    Na prvním hajinká bílá micinka,
    na postýlce s kožešinkami. 
    Kolem ní jsou kytice růžiček a vzadu je velký měsíc. 

    Na druhém obrázku se objímá mladý pár
    smějí se a hezky se k sobě tulí. 

    Na posledním obrázku už spolu spinká štěňátko s koťátkem,
    taky se k sobě hezky tulí a jsou přikrití dekou,
    tak jako ty, holčinko moje. 

    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Ctyrlistek-D.png

    Krasny-zbytek-vikendu.png

    micinka-haji.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Objeti.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Stene-a-kote.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png



  • před 3 měsíci

    "Ty nejlepší okamžiky v životě se neplánují,
    jednoduše se stanou..."

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti spoustu krásných a nečekaných okamžiků.

    Na prvním obrázku si dává mladý pár polibek.
    Na druhém obrázku je kávička, položená mezi krásnými květy,
    nebo je to čaj? :o) Celý obrázek je totiž do růžova. 
    No a na posledním obrázku sedí micinka u kávičky,
    na hrnečku má malé tlapičky a kolem ní jsou kytičky.

    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Ctyrlistek-D.png

    Okamziky-nadpis.png

    Polibek.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Kafee.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Micka-a-kafe.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

     



  • před 3 měsíci

    Moje milá Vandinečko,
    přeju Ti dobré ránko s dobrou kávičkou
    a krásný celý dník. 
    Na dnešním obrázku mladá žena vyhlíží svého milého,
    už má připravené dvě kávičky
    a nad nimi je nápis LOVE. 
    Přes obrázek slabě poletují srdíčka
    a pod obrázek Ti ještě přidávám srdíčkový oddělováček.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Dari-a-3-srdce.png

    Krasny-den-s-kavou.png

    Kava-Love.gif

    Oddelovac-srdickovy.png

     



  • před 4 měsíci

    Vandinečko moje milá,
    dneska Ti nesu trochu vitamínků

    a přeju Ti krásný dník zlatí. 
    Mám Tě moc ráda. :o)

    Takže na prvním obrázku je pomerančová dívka.
    Sedí si na plátku pomeranče, 
    z dalšího jemného plátku má udělanou vlnitou sukýnku
    a má úzké tělíčko a jemný obličejík. 
    Nad hlavou drží slunečník, nebo deštníček, z půlky pomeranče, 
    ve kterém je vydlabaná dužina, takže je to hezký,
    kůrový deštníček, napíchnutý na špejli.
    Celá dívenka je prostě k nakousnutí! :o)

    Na druhém obrázku je mladý, zamilovaný pár.
    Hezky se na sebe dívají a těší se na společný den,
    protože, láska je lék, lžičku denně mi dej!


    Na třetím obrázku je opět zamilovaný pár,
    ale tentokrát, zase vytamínový, z mandarinek. 
    Stojí naproti sobě, tělíčka mají z měsíčků mandarinek, 
    drží se za ručičky a tulí k sobě svoje mandarinkové hlavičky. 
    Ona má na hlavě šťopku s lístečky, jako vlásky. 
    Taky jsou oba k nakousnutí. :o)

    Na posledním obrázku je na látce položené krásné, červené jablíčko,
    které má na slupce vyříznuté srdíčko.
    Kam se ztratilo? U jablíčka totiž stojí kreslený chlapeček
    a podává srdíčko z jablíčka kreslené holčičce. :o)
    Hezky se na sebe usmívají. 
    Tak a to je pro dnešek přísun vitamínků vyčerpaný. 

    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Ctyrlistek-D.png

    Vitaminy.png

    Pomerancova-divka.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Zamilovany-par.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Mandarinkovy-par.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Jablko-a-kresleny-par.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png



  • před 4 měsíci

    Vandinečko moje milá,
    přeji Ti krásný, pondělní večer a dobrou nocinku.

    Na obrázku leží žena, vedle ní je obličej hezkého muže
    a samozřejmně tam nechybějí létající bubliny. :o)
    Pod obrázek Ti ještě přidávám srdíčkový oddělováček.

    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Dari-a-3-srdce.png

    Krasny-vecer-a-dobrou-noc.png

    Zena-a-muz-s-bublinami.gif

    Oddelovac-srdickovy.png