Člověk je
bytost odkázaná na to, aby mu někdo,
čas od času řekl:
je dobře, že jsi!!
Přeji milá VĚRUŠKO pohodu v jarním dni, sluníčko
svítí a nebe se krásně
modrá, měj ho plný dobra ... ❤
Od srdce k
srdíčku posílám růžičku.
DĚKUJI, že jsi ... ❤
úterý
„Má-li problém řešení nemá smysl dělat si starosti. Nemá-li řešení starosti nepomohou.“ ......přeji Věrko příjemný den.....
Omlouvám se vám všem ,že se u mě nezobrazovali obrázky od vás .Něco jsem někde pokazila , snad už to bude dobré .
>
krásné pondělíčko,báječná Janičko.....život dává smysl, když máš čistou mysl, rázem pochopíš všechno, o čem sníš.
Někdo má
to štěstí, že má schopnost být přítelem.
Ať štěstí se spojí se zdravím,
krásný nový týden milá VĚRUŠKO ... ❤
Kouzlo, které
dokáže největší zázraky, je čisté,
nesobecké přátelství.
DĚKUJI TI ... ❤
MILÁ VĚRUŠKO
SRDEČNĚ ZDRAVÍM A PŘEJI
Člověk je
bytost odkázaná na to, aby mu někdo,
čas od času řekl:
je dobře, že jsi!!
Přeji milá VĚRUŠKO pohodu v jarním dni, sluníčko
svítí a nebe se krásně
modrá, měj ho plný dobra ... ❤