Kamarád: bacuch
Říká o mně: Danuška je milá netová kamarádka co mi radost s úsměvem přináší 😘
Kamarád: tomasvlc
Říká o mně: JEN TI CO MILUJI CELÝM SRDCEM SI UCHOVÁVAJÍ DOST LÁSKY... ÚCTY A POROZUMĚNÍ....A JEDNÍM Z NICH JSI TY DANUŠKO♥
Kamarádka: evellynn1
Říká o mně: Danko, slova i tvoje úvahy vedou k zamyšlení, jsem ráda, že jsem jedna z těch, co to může od tebe číst.
Kamarádka: miminko58
Říká o mně: Mám ráda tvé citáty ze života a vtipné komentáře.Vždy mě potěší a důvod k zamyšlení poskytnou.Jsem ráda,že tě mám v přátelích.
Kamarádka: baronka1122
Říká o mně: Danuško děkuji za netové přátelství MTMMR....
Kamarádka: ecanska
Říká o mně: Danko,Tvé příspěvky na nástěnku mě vždy pobaví!Líbí se mi Tvůj životní optimismus.Jsem ráda,že tě tady mám!
Kamarádka: Jitutu
Říká o mně: Danuška....milá osůbka , co mě tu každý den baví svými obrázky a vtípky .Díky za Tebe , ráda jsem Tě tu potkala.....královna humoru....
Kamarádka: lida1pesornova
Říká o mně: Danuško kamarádko milá moc děkuji za fajn obrázky moc si vážím tvého přátelství a jsem ráda že jsme tady spolu
Kamarádka: Miru
Říká o mně: Danko, díky za obrázky, vtípky, pozdravy atd. Jen tak dál a hlavně se drž zdravotně...:-) ♫♪♥♫♪♫♥
Kamarádka: hnedoocka
Říká o mně: Milá Danuška,která pochází z mého kraje🍀🌺Tvé obrázky vždy potěší,jsi užasná a moc milá jsem ráda,že jsem tě poznala♥-♥
Kamarádka: rdasa
Říká o mně: Musím ti Daničko napsat: Tvoje obrázky co tvoříš fakt smekám! Je v tom vidět kus tebe a hrozně moc energie. Díky, vždycky mi to zlepší náladu!