Mojenastenka


Zeď uživatele Mojenastenka

Příspěvků: 200
  • před 2 měsíci

    Vandinečko moje milá,
    máme sice pondělí, ale s kávičkou se to zvládne. :o)
    Přeju Ti pohodičku po celý den, holčinko moje.

    Nesu Ti další obrázek s kávičkou, 
    ta je na levé straně obrázku, na pěně je udělané srdíčko
    a nad kávičkou jsou taky ještě malá, červená srdíčka. 
    Vzadu je vidět vázička s růžičkami
    a vedle na pravo se objímá mladý pár. 

    Pod obrázky Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     



  • před 2 měsíci

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti krásné, nedělní lenošení s kávičkou. 

    Na dnešním obrázku se totiž tulí k sobě mladý pár, ještě v posteli
    a vedle nich je velká kávička, na které je navrchu napsané: 
    I Love You a nechybí tam srdíčko.
    U kávičky jsou na podšálku ještě položená
    také dvě perníková srdíčka. Tak dobrou chuť... :o)

    Pod obrázek Ti ještě přidávám písničku od Káji, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 
    A hezky si tu kávičku osladíme! :o o o)))



  • před 2 měsíci

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti krásnou, jarní sobotičku,
    k tomu nádhernou růžičku!
    Tu Ti teda nesu na obrázku, holčinko.  :o)
    Je krásná, orošená, žluto-růžová, krásně voní
    a vedle ní, si mladý pár, dává polibek. 
    Obrázek má zase jemný, vroubkovaný rámeček.

    Pod obrázek Ti ještě přidávám jarní kalendář,
    od Petrušky Černocké, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     



  • před 2 měsíci

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti romantický, páteční večer s láskou
    a nesu Ti nový obrázek. 

    Je na něm na pravo mladý pár, ona se krásně směje
    a tulí se ke svému milému. 
    Na levo se na ně udiveně dívá pejsek, 
    jako by nevěřil svým očím a k němu se tulí kočička.
    Obrázek je v ozdobném, jemně vroubkovaném rámečku.

    Pod obrázek Ti ještě přidávám krásnou písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     





  • před 2 měsíci

    Vandinečko moje milá,
    jupííí, máme páteček! Takže Ti přeju:
    Pohodičku při čajíčku, nebo třeba při kafíčku,
    k tomu hezoučkou písničku... :o)
    Tak si můžeš vybrat... :o)

    První je skleněný hrnek s horkým bylinkovým čajem,
    ve kterém plavou malá růžová poupátka.
    Hrnek stojí na podšálku na stole,
    vlevo a částečně uprostřed kolem hrnku,
    leží několik růžových růží, ze šálku se kouří
    a nad ním jsou ještě malé, růžové kvítky.
    V pozadí je vidět rozmazaný pár, zabalený v dece,
    tulí se k sobě a za nimi je hořící krb s plameny.

    Na druhém obrázku je malá, roztomilá veverka,
    zabalená v huňaté bílé dece
    a drží černý hrnek s horkou kávičkou.
    Veverka má výraznou hnědočervenou srst,
    dlouhé vousky , jednu tlapku opřenou o tvář
    a druhou drží hrnek.
    Před ní na stole jsou rozesetá kávová zrníčka,
    ořechy a  má tam růžové pantoflíčky ve tvaru zajíčků.
    Pozadí je tmavé, obrázek působí teple a útulně.

    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

    Ctyrlistek-D.png

    Jupiii-mame-patek.png

    Ranni-caj.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Ranni-kava.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png 



  • před 2 měsíci

    Vandinečko moje milá,
    co Ti dnes napíšu? 
    Přání romantického večera,
    potom už jen krásnou, dobrou noc a sladké sníčky.

    Na prvním obrázku totiž sedí kočička na posteli,
    s tužkou v ruce, před sebou má otevřený notes
    a přemýšlí, co hezkého napsat.

    Na druhém obrázku je zamilovaný pár
    a mezi nimi je malé, červené srdíčko,
    takže Ti přeje romantický večer.

    Na posledním obrázku už kočička hezky spinká,
    takže nezbývá, než popřát, sladké sníčky.
    Kočička má na sobě pyžamko, s roztomilými rybičkami
    a usnula, jako miminko. :o)

    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 


    Ctyrlistek-D.png

    Sladke-sny.png

    Kocicka-vecer.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Mlady-par-a-srdce.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Kocicka-noc.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png



  • před 2 měsíci

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti krásný, úterní večer, potom dobrou nocinku
    a nesu sebou dva večerní obrázky.
    Oba jsou s majáčkem a s balónky.

    Na prvním obrázku je kreslená holčička,
    drží velký pugét, dívá se na svítící majáček a stoupající balónky.

    Na druhém obrázku se objímá mladý pár a vedle stejný majáček,
    z prvního obrázku. Také tam létají stejné balónky.

    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčkové oddělováčky.
    Tak ahojíček, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Podpis-Dari.png 

    Krasny-vecer-a-dobrou-noc.png

    Majak-a-holcicka.gif

    Oddelovac-srdickovy.png

    Majak-a-mlady-par.gif

    Oddelovac-srdickovy.png



  • před 2 měsíci

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti klidný večer a dobrou nocinku.
    Donesla jsem Ti dva obrázky.

    Na prvním obrázku je černobílý portrét mladého páru,
    který se chystá políbit – jejich tváře jsou velmi blízko u sebe,
    působí to romanticky.
    Nahoře je žlutý měsíc a nápis „Dobrou noc lásko...“
    napsaný ozdobným písmem, do obloučku.
    Pod měsícem je barevný odraz měsíce na vodní hladině.
    Celkově obrázek působí romanticky a klidně.


    Jako druhý, je obrázek s textem na pozadí přírody.
    Je tam jezero, loďka, strom a velký žlutý měsíc.
    Text je napsán velkým, bílým písmem a říká:
    "Minulost je vlak, který už odjel.
    Budoucnost je sen, o kterém nevíme, zda se splní.
    Přítomnost je životní dar.
    Žijme proto přítomností s nadějí do budoucna
    a zkušeností z minulosti ..."


    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Ctyrlistek-D.png

     

    Krasny-vecer-a-dobrou-noc.png

    Mlady-par-a-dobrou-noc.gif

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Citat.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png



  • před 2 měsíci

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti bláznivé pondělní ránko
    a úsměvný celý dník! :o)

    Nesu Ti dnes trochu bláznivé a legrační obrázky. :o)
    Jako první je zamilovaný pár,
    líbající se uprostřed obrovského šálku kávy.
    Je vidět velký bílý šálek na podšálku
    a kolem jsou rozházená kávová zrna.
    Ze šálku vystřikuje směs mléčné a kávové pěny,
    která tvoří dramatické cákance a stéká po okraji.
    Z té pěny vystupují dvě zobrazené hlavy a horní část těl,
    žena vlevo a muž vpravo, drží se za tváře a líbají se.
    To mají teda rozjařené ránko! Pozadí je jemně růžové.

    Jako druhá je kresba dvou hrnků s obličeji,
    které se objímají a smějí. Zřejmně tomu předešlému obrázku! :o)
    V popředí jsou dva bílé hrnky ve stylu kreslených postaviček,
    menší nízký hrnek vlevo a vyšší hrnek vpravo.
    Oba mají zavřené oči a široký otevřený úsměv,
    chechtají se na celé kolo, :o o o)))
    mají také tenké „ruce“ nakreslené jako černé linky
    a navzájem se objímají.
    Z vyššího hrnku nahoře vystřikuje pěna nebo mléko,
    jako kdyby se nápoj rozlil.
    Hrníčky stojí na podšálku na dřevěném stole.
    Kolem jsou rozsypaná zrnka kávy a kostky cukru.
    V pozadí vlevo je moka konvička.

    Poslední je romantický portrét páru zblízka, tváří v tvář.
    Vlevo je muž s tmavými vlasy a krátkým vousem,
    má na sobě šedou košili, lehce rozepnutou u krku.
    Vpravo je žena s dlouhými tmavými vlnitými vlasy,
    světlou pletí a výrazným líčením
    a má na sobě světlé krajkové, tílko s hlubším výstřihem.
    Jejich nosy se téměř dotýkají a chystají se políbit.
    Žena má ruku položenou na mužově hrudi.

    Tak snad Tě obrázky pobavily, holčinko moje,
    to máš na zlepšení nálady, když máme to pondělí. :o)
    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Ctyrlistek-D.png

    Blaznive-pondelni-ranko.png

    Obrovsky-salek-a-par.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Dva-smejici-salky.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Par.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png



  • před 2 měsíci

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti večer plný lásky, dobrou nocinku
    a andělské sníčky. 
    Nesu Ti totiž na prvním obrázku krásného andílka s křidélky,
    sedí na mráčcích a drží svítící srdíčko.

    Na druhém obrázku si dává zamilovaný pár polibek
    a na posledním obrázku spinká v postýlce roztomilá micinka.
    Tulí k sobě roztomilého plyšového medvídka
    a za oknem je vidět velký, kulatý měsíc.

    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka, čtyřlístky a písničku.
    Že neuhodneš jakou, holčí? :o)
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Ctyrlistek-D.png

    Andelske-sny.png

    Andilek.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Muz-a-zena.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Micka.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png