Vandinečko moje milá,
přeju Ti krásné, nedělní lenošení s kávičkou.
Na dnešním obrázku se totiž tulí k sobě mladý pár, ještě v posteli
a vedle nich je velká kávička, na které je navrchu napsané:
I Love You a nechybí tam srdíčko.
U kávičky jsou na podšálku ještě položená
také dvě perníková srdíčka. Tak dobrou chuť... :o)
Pod obrázek Ti ještě přidávám písničku od Káji, srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)
A hezky si tu kávičku osladíme! :o o o)))




Vandinečko moje milá,
přeju Ti krásnou, jarní sobotičku,
k tomu nádhernou růžičku!
Tu Ti teda nesu na obrázku, holčinko. :o)
Je krásná, orošená, žluto-růžová, krásně voní
a vedle ní, si mladý pár, dává polibek.
Obrázek má zase jemný, vroubkovaný rámeček.
Pod obrázek Ti ještě přidávám jarní kalendář,
od Petrušky Černocké, srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)




Vandinečko moje milá,
přeju Ti romantický, páteční večer s láskou
a nesu Ti nový obrázek.
Je na něm na pravo mladý pár, ona se krásně směje
a tulí se ke svému milému.
Na levo se na ně udiveně dívá pejsek,
jako by nevěřil svým očím a k němu se tulí kočička.
Obrázek je v ozdobném, jemně vroubkovaném rámečku.
Pod obrázek Ti ještě přidávám krásnou písničku, srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)




Vandinečko moje milá,
jupííí, máme páteček! Takže Ti přeju:
Pohodičku při čajíčku, nebo třeba při kafíčku,
k tomu hezoučkou písničku... :o)
Tak si můžeš vybrat... :o)
První je skleněný hrnek s horkým bylinkovým čajem,
ve kterém plavou malá růžová poupátka.
Hrnek stojí na podšálku na stole,
vlevo a částečně uprostřed kolem hrnku,
leží několik růžových růží, ze šálku se kouří
a nad ním jsou ještě malé, růžové kvítky.
V pozadí je vidět rozmazaný pár, zabalený v dece,
tulí se k sobě a za nimi je hořící krb s plameny.
Na druhém obrázku je malá, roztomilá veverka,
zabalená v huňaté bílé dece
a drží černý hrnek s horkou kávičkou.
Veverka má výraznou hnědočervenou srst,
dlouhé vousky , jednu tlapku opřenou o tvář
a druhou drží hrnek.
Před ní na stole jsou rozesetá kávová zrníčka,
ořechy a má tam růžové pantoflíčky ve tvaru zajíčků.
Pozadí je tmavé, obrázek působí teple a útulně.
Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)





Vandinečko moje milá,
co Ti dnes napíšu?
Přání romantického večera,
potom už jen krásnou, dobrou noc a sladké sníčky.
Na prvním obrázku totiž sedí kočička na posteli,
s tužkou v ruce, před sebou má otevřený notes
a přemýšlí, co hezkého napsat.
Na druhém obrázku je zamilovaný pár
a mezi nimi je malé, červené srdíčko,
takže Ti přeje romantický večer.
Na posledním obrázku už kočička hezky spinká,
takže nezbývá, než popřát, sladké sníčky.
Kočička má na sobě pyžamko, s roztomilými rybičkami
a usnula, jako miminko. :o)
Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)








Vandinečko moje milá,
přeju Ti krásný, úterní večer, potom dobrou nocinku
a nesu sebou dva večerní obrázky.
Oba jsou s majáčkem a s balónky.
Na prvním obrázku je kreslená holčička,
drží velký pugét, dívá se na svítící majáček a stoupající balónky.
Na druhém obrázku se objímá mladý pár a vedle stejný majáček,
z prvního obrázku. Také tam létají stejné balónky.
Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčkové oddělováčky.
Tak ahojíček, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)





Vandinečko moje milá,
přeju Ti klidný večer a dobrou nocinku.
Donesla jsem Ti dva obrázky.
Na prvním obrázku je černobílý portrét mladého páru,
který se chystá políbit – jejich tváře jsou velmi blízko u sebe,
působí to romanticky.
Nahoře je žlutý měsíc a nápis „Dobrou noc lásko...“
napsaný ozdobným písmem, do obloučku.
Pod měsícem je barevný odraz měsíce na vodní hladině.
Celkově obrázek působí romanticky a klidně.
Jako druhý, je obrázek s textem na pozadí přírody.
Je tam jezero, loďka, strom a velký žlutý měsíc.
Text je napsán velkým, bílým písmem a říká:
"Minulost je vlak, který už odjel.
Budoucnost je sen, o kterém nevíme, zda se splní.
Přítomnost je životní dar.
Žijme proto přítomností s nadějí do budoucna
a zkušeností z minulosti ..."
Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)






Vandinečko moje milá,
přeju Ti bláznivé pondělní ránko
a úsměvný celý dník! :o)
Nesu Ti dnes trochu bláznivé a legrační obrázky. :o)
Jako první je zamilovaný pár,
líbající se uprostřed obrovského šálku kávy.
Je vidět velký bílý šálek na podšálku
a kolem jsou rozházená kávová zrna.
Ze šálku vystřikuje směs mléčné a kávové pěny,
která tvoří dramatické cákance a stéká po okraji.
Z té pěny vystupují dvě zobrazené hlavy a horní část těl,
žena vlevo a muž vpravo, drží se za tváře a líbají se.
To mají teda rozjařené ránko! Pozadí je jemně růžové.
Jako druhá je kresba dvou hrnků s obličeji,
které se objímají a smějí. Zřejmně tomu předešlému obrázku! :o)
V popředí jsou dva bílé hrnky ve stylu kreslených postaviček,
menší nízký hrnek vlevo a vyšší hrnek vpravo.
Oba mají zavřené oči a široký otevřený úsměv,
chechtají se na celé kolo, :o o o)))
mají také tenké „ruce“ nakreslené jako černé linky
a navzájem se objímají.
Z vyššího hrnku nahoře vystřikuje pěna nebo mléko,
jako kdyby se nápoj rozlil.
Hrníčky stojí na podšálku na dřevěném stole.
Kolem jsou rozsypaná zrnka kávy a kostky cukru.
V pozadí vlevo je moka konvička.
Poslední je romantický portrét páru zblízka, tváří v tvář.
Vlevo je muž s tmavými vlasy a krátkým vousem,
má na sobě šedou košili, lehce rozepnutou u krku.
Vpravo je žena s dlouhými tmavými vlnitými vlasy,
světlou pletí a výrazným líčením
a má na sobě světlé krajkové, tílko s hlubším výstřihem.
Jejich nosy se téměř dotýkají a chystají se políbit.
Žena má ruku položenou na mužově hrudi.
Tak snad Tě obrázky pobavily, holčinko moje,
to máš na zlepšení nálady, když máme to pondělí. :o)
Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)








Vandinečko moje milá,
přeju Ti večer plný lásky, dobrou nocinku
a andělské sníčky.
Nesu Ti totiž na prvním obrázku krásného andílka s křidélky,
sedí na mráčcích a drží svítící srdíčko.
Na druhém obrázku si dává zamilovaný pár polibek
a na posledním obrázku spinká v postýlce roztomilá micinka.
Tulí k sobě roztomilého plyšového medvídka
a za oknem je vidět velký, kulatý měsíc.
Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka, čtyřlístky a písničku.
Že neuhodneš jakou, holčí? :o)
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)









Vandinečko moje milá,
máme sice pondělí, ale s kávičkou se to zvládne. :o)
Přeju Ti pohodičku po celý den, holčinko moje.
Nesu Ti další obrázek s kávičkou,
ta je na levé straně obrázku, na pěně je udělané srdíčko
a nad kávičkou jsou taky ještě malá, červená srdíčka.
Vzadu je vidět vázička s růžičkami
a vedle na pravo se objímá mladý pár.
Pod obrázky Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
Tak ahojky, zlatí moje,
zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)