báječná Janičko,měj se hezky a dnes pěknou sobotu a zítra neděli,mě bolí díry po vytržených zubech a ještě půjdu na další trhání ve středu.....












Ten rok navíc, to je hrůza - zdraví na nic, pryč je múza, jenom smůlu pořád máš, stárneš, co s tím naděláš!...Člověk rád říkává, že chce napravit své chyby, ale to jsou jen slova, jenom KDYBY!!!...Každá růže časem zvadne, i ta malá květinka, ale nikdy neuvadne na Tebe má vzpomínka.
