Atrum-Lilium

Věk: ??

Kontakt

Vzkaz Napsat uživateli vzkaz

Informace o profilu a chatu

Registrace od: 31.03.2014 21:03
Online: Není nikde online
Poslední přihlášení: 19.11.2018 20:18
Prochatováno: 1,412.35 hod.
Počet přátel: 4
Profil zobrazen: 117x
Oblibené místnosti: Žádné
Sledované diskuze: Informace pro uživatele


Nezáleží na tom, jak zemřel. Důležité je, že ona má krásné šaty.


Poslední 3 příspěvky na mé zdi

  • Atrum-Lilium (před 8 lety)
    *****postavy ve hře**** Evan Rosier ml. (17) Zmijozelský student, čistokrevný,pojmenovaný po dědečkovi Evanovi, který padl za éry pána zla. Synovec Aurory Rosier. Narozdíl od své tety je naprosto nakažen tradičním rodinným snobismem.
  • Atrum-Lilium (před 8 lety)
    *****postavy ve hře***** Vittorio Curtea de Arges (34) Vittorio je synem čarodějky Lílie Curteové (čistokrevná, již po smrti) a upíra Malicia de Arges. Vyrůstal s matkou. Byl přijat na školu čar a kouzel do koleje Zmijozel, a dokončil ji s nejlepšími výsledky v ročníku, tedy až na Přeměňování. Díky tomu (tedy pro něj spíš bohužel), jaký je kříženec, doposud vypadá jako šestnáctiletý a ke všemu je hezký tím způsobem, že si jej lidé občas pletou s dívkou. Po smrti Lílie, a když se dostalo jméno Curtea na seznam potvrzených smrtijedů (především Isabela), přestal část svého přijímení používat, a zůstal jen u "Vittorio de Arges". V té době žil střídavě v soukromém bytě v Londýně a v Edinburghu, kde sídlí jeho otec. Věnoval se vaření lektvarů na zakázku a vlastním výzkumným experimentům. Kupodivu, když mu přišla velmi naléhavá a zoufalá nabídka práce od ředitelky Mc Gonagallové, nebylo to na místo učitele lektvarů.
  • Atrum-Lilium (před 8 lety)
    ****postavy ve hře**** Aurora Rosier (27) Slečna Aurora Rosier, čistokrevná. Studoovala ve Zmijozelu, nyní učitelka lektvarů. Její otec Christoval Rosier, strýc Evan Rosier (již mrtev) a babička Isabela Curteová byli smrtijedi. Ona sama se k ideologii nehlásí. Bylo jí teprve šest, když se odehrála Bitva o Bradavice. S rodinou udržuje velmi řídké styky, vyhýbá se tak trvalým pokusům ji provdat. Povahou je spíše cynik a pesimista. Pedagogická práce ji příliš nenaplňuje, avšak kabinet lektvarů je skvělé místo, kde se schovávat před vlastní rodinou...tedy až na ty, kteří zde bohužel momentálně studují.
Zobrazit celou mou zeď

Moji nejnovější přátelé

EmmaJames
Kamarádka: EmmaJames
Říká o mně:
korppisielu
Kamarádka: korppisielu
Říká o mně:
BlackieDever
Kamarádka: BlackieDever
Říká o mně:
Všichni přátelé