BlackieDever

Věk: 26
Země:

Kontakt

Vzkaz Napsat uživateli vzkaz

Informace o profilu a chatu

Registrace od: 07.04.2014 18:26
Online: Není nikde online
Poslední přihlášení: 03.09.2021 23:10
Prochatováno: 174.01 hod.
Počet přátel: 5
Profil zobrazen: 45x
Oblibené místnosti: Žádné
Sledované diskuze: Informace pro uživatelePoslední 3 příspěvky na mé zdi

 • BlackieDever (před 6 lety)

  Erebos

  JMÉNO: Desmond

  STATUS: Vlkodlak

  CHARAKTERISTIKA: Desmond je v pekle teprve velmi krátce. Sotva se tam ocitnul, ještě dezorientovaného a zmateného ho napadla skupina démonů. Ačkoli jim svou kůži rozhodně nedal zadarmo, démoni ho porazili a nejspíš by jeho posmrtný život ukončili dřív než pořádně začal - samozřejmě poté, co by se na něm všichni vystřídali. Jelikož ale démoni nebyli úplně hloupí, usoudili, že takový mladý, pohledný, čerstvý kus masa bude lepší prodat do otroctví a namastit si na něm kapsy. Odvedli jej do hlavního města - po cestě si na něm ještě přivydělávali tím, že jej nutili zúčastnit se "psích zápasů" - a tam jej prodali do harému.

  Život s ním nikdy nezacházel v rukavičkách ani na Zemi. Rodiče nikdy nepoznal, vyrostl v dětském domově a když dosáhl plnoletosti a opustil systém, bez zázemí se rychle ocitl na ulici. Neměl nikoho, musel se postarat sám o sebe a nakonec mu nezbylo než se živit prostitucí a drobnými krádežemi. Právě na ulici byl také jednoho úplňku pokousán a proměněn. Nedlouho poté jeho pozemský život skončil.

  Desmond byl vždy chladný a uzavřený. Obrněný sarkasmem a jízlivostí od života nečekal nic než rány pod pás. Vybudoval si kolem sebe hradby, které jen málo lidí dokázalo překonat. Pokud se to ale někomu podařilo, čekalo je velké překvapení v podobě Desmondovi skutečné povahy, kterou navenek neukazuje. Svou proměnu ve vlkodlaka nesl překvapivě dobře a chtěl ji využít k tomu, aby jeho život nabral nový směr. Nyní se ale Desmond nachází v pekle. Zmatený, zahořklý a zlomený událostmi v jeho životě se ocitnul na místě, kde každou vteřinu musí bojovat za své přežití. O pekle ví stále velmi málo - většinu se toho dozvěděl jen od svých krutých otrokářů. Nyní se nachází v harému, kde je úplným nováčkem, a nezbývá mu než čekat, co dalšího si pro něj život přichystal. Ať už je to ale cokoli, jedna věc je jistá - nic nepřijme bez boje.

 • BlackieDever (před 8 lety)

  Rozžhavené kotlíky
  jméno: Damien Blackwater
  věk: 30
  něco o: Damien vzpomíná na svá studentská léta v Bradavicích jako ta nejlepší v jeho životě, tudíž není divu, že poté, co předčasně ukončil kariéru profesionálního hráče famfrpálu (na pozici odrážeče) se rozhodl vrátit se "domů." Jako první sice nedostal místo, po kterém toužil, ale s obranou proti černé magii se popral statečně. Damien je oblíbený studentů pro svou povahu. Nepovyšuje se a občas se nechová tak úplně dospěle. Nemá v sobě kousek záště, humor mu není cizí a i spory dokáže řešit s kamarádským přístupem.
  vzhled: (fotogalerie) Vysoký, sportovní postavy. Hnědé vlasy, hnědé oči, občas si nechá narůst strniště/fousy. Pohledný, což oceňuje ženská část nejen studentek, ale i učitelského sboru.

  jméno: Evan Collins
  věk: 18
  něco o: Evan studuje poslední ročník ve zmijozelské koleji. Nemá čistokrevný původ, což některým jeho spolužákům úplně nevoní, ale on si z toho nic nedělá. Evan si celkově nic nedělá z ničeho. Umí být lehkovážný vtipálek, drzost mu taky nechybí a od průšvihů se obvykle nedrží daleko. Ačkoli se tak mezi ostatními moc nechová, ve skutečnosti je spíš introvert. Má rád i čas o samotě, třeba i s knihou, což by do něj obvykle nikdo neřekl. Jeho nejlepšími přáteli jsou Scorpius a Albus a z předmětů vyniká kromě obrany proti černé magii překvapivě i v dějinách čar a kouzel. Dřív hrál za zmijozelský famfrpálový tým, ale kvůli nějakému průšvihu ho vyhodili. Nezdá se, že by mu to nějak vadilo.
  vzhled: Na svůj věk poměrně vysoký, štíhle sportovní postavy. Čast mudly se v něm nezapře, blond vlasy má sestřihané ve stylu undercut a v obou uších nosí decentní černý tunel. Co také nikdo moc díky dlouhým rukávům neví je, že má potetovanou pravou paži.

Zobrazit celou mou zeď

Moji nejnovější přátelé

korppisielu
Kamarádka: korppisielu
Říká o mně:
Atrum-Lilium
Kamarádka: Atrum-Lilium
Říká o mně:
EmmaJames
Kamarádka: EmmaJames
Říká o mně:
Všichni přátelé