ŽENA A MUŽ SI NEJSOU NIKDY BLÍZKO , POKUD SI NEBYLI NEJBLÍŽ ........NEPTEJ SE MĚ , PROČ BREČÍM , NEBO PROČ SE SMĚJU . PROSTĚ PŘIJĎ KE MNĚ A SMĚJ SE SE MNOU . NEBO MĚ JEN TAK OBEJMI A STŮJ PŘI MĚ . NIKDY NEVÍŠ , KDY TO MŮŽE BÝT NAPOSLEDY , TOMÍKU .
Milé zlatičko netový pospíchám Ti popřát dnešní
Milý Tomíku
Ahojík Tomíku,
prožij v pohodě a radosti,
celý, dnešní den ... pa Dascha ♥ ☼