pátek...
Jsi jako kapka rosy na mé dlani, jsi jako vánek, co fouknul mi na ni, jsi jako slunce na mojí tváři, jako ten vánek, co horkost mi sráží.
Jsi jako moře, nebe i zem, a ta Tvá vůně je sladší než sen........přeji příjemně horký den, někde na vodě...
...