robin-hronek Účet ověřen přes Facebook


Zeď uživatele robin-hronek

Příspěvků: 12
 • robin-hronek (před 4 lety)
  Přátelé na Facebooku a asi i na Twitteru to už vědí, ale i když sem moc nechodím, , mělo by to tu být. Od 1. Dubna již nemám matku, protože zemřela. Bylo jí 80.
 • princezna (před 5 lety)
 • robin-hronek (před 5 lety)
  Ahoj Dklouho jsem tu nebyl, protože, když tu nemám své známé, nevím o čem bych mluvil s cizími lidmi. Navíc tu máme drobnou bezpečnostní chybu s neplatným certifikátem. Nebojte se" I když Vám něco takového váš antivirus oznámí, normálně to funguje. Pro jistotu jsem kontaktoval někoho z vývojářů, aby se na to podívali, ale jdwe to i tak. R.H.
 • robin-hronek (před 5 lety)
  V případě že spolu budeme chatovat na této službě, je potřeba, abyste si prosím ovědomili, že tu nwebývám moc často. Pokud dělám hodně překlepů, je to tím, že se snažím toho napsat hodně co nejrychleji v chatu, pokud jde o počítač. Na tabletu a teůefonu bude nejrychlejší, když budu psát bez háčků a čárek, protože v mobilním Google Chromu nefunguje našeptávání. Navíc na mobilu, nebop tabletu tu budu vždy jen na skok z důvodu nedostatku energie. Pokud nebudu moci strčit zařízení s Androidem na nabíječku, askorát Vásd někde pozdravím a zeptám se, jak se máte, ale může se stát, že iodejdu dřív, než odpovíte. Děkuji.
 • robin-hronek (před 5 lety)
  Docela by mne zajímalo, jestli tu mohu být pomocí mobilu, nebo tabletu. Vypadá to že ano. Sice je to v prohlížeči, ale jde to.