rdasa


Zeď uživatele rdasa

Příspěvků: 154
  • před 8 hodinami

    KLÍČ V ZÁMKU, KLID V DUŠI. PADÁM NA MĚKKO.

    POŽEHNÁNÍ: GAUČ . KONEČNĚ. DOMOV VONÍ ODPOČINKEM.

    DNESKA STAČILO. ZÍTRA JE TAKÉ DEN! 

    12339 7m7yjbobabf.jpg 12339



  • před 8 hodinami

    KADEŘNICE JE LEVNĚJŠÍ NEŽ PSYCHIATR...JDU CHYTŘE..😀

     12339 u83gae8hlcf.jpg 12339



  • před 8 hodinami

    MUŽ UŽ PUJDEME? ŽENA: KLID, JEŠTĚ JSME NEPROŠLI REGÁL S VÝPRODEJEM..😁 12339 isi37arthx7.jpg 12339



  • před 8 hodinami
    5ozhf5ps41e.jpg

  • před 8 hodinami
    1000000891 1000000156

    *Čtvrteční ticho pro dva* Čtvrtek padá, město ztiší dech, a v našem bytě hoří jenom svíčka. Ty sedíš blíž, já hledám v očích svět, kde každá chvíle je jen naše písnička. Nemusíme mluvit, stačí dlaně, prsty co znají cestu zpátky domů. Tlukot srdce ladí s tlukotem tvým, a venku ať si prší, my máme léto. *Láska nehněvaná, není milovaná,* tak dneska žádný mráčky, jen tvůj smích. Zůstaň takhle blízko do půlnoci, čtvrtek je náš, a ty jsi celý můj příběh.

    1000000891 1000000574 1000000891 1000001005 1000000891 1000001006 1000000891

  • před 8 hodinami

    Už je večer,prišla som ti zlatíčko

    zaželat

    c9tant2j6i2.gif81lgl1vut4j.gifc9tant2j6i2.gif

  • před 10 hodinami
    prani-vecer-13

  • před 10 hodinami
    322

  • před 12 hodinami

          Dášenko milá, přejí Ti



  • před 13 hodinami
    ZDRAVÍM TĚ A PŘEJI HEZKÝ DEN.DNES SE STŘÍDÁ SLUNCE S DEŠTĚM,, ,, bIrAO.png
    11.6