VAŠÍKU
SRDEČNĚ ZDRAVÍM A PŘEJI
čtvrtek...
Léto otevřelo dokořán bránu, radosti, teplu, elánu, slunce pověsili na nebe hned k ránu...............přeji Vašíku příjemný den...
VAŠÍKU
SRDEČNĚ ZDRAVÍM A PŘEJI