mohulk-

Věk: 60
Okres: Ústí nad Orlicí
Země: Česká tot domov můj

Kontakt

Vzkaz Napsat uživateli vzkaz
ICQ: co nechceš aby druzí činili Tobě, nečin ani ty jim !!! ICQ: co nechceš aby druzí činili Tobě, nečin ani ty jim !!!
SKYPE: Je lehké říci mám Tě rád ,to dokáže i dítě ,těžší je však lásku dát a říci  VÁŽÍM SI TĚ !!! Skype: Je lehké říci mám Tě rád ,to dokáže i dítě ,těžší je však lásku dát a říci VÁŽÍM SI TĚ !!!
FB: vždy se nejdřív vžij do toho, komu hodláš jak koli  ublížit , když to uděláš, už neublížíš !!! Facebook: vždy se nejdřív vžij do toho, komu hodláš jak koli ublížit , když to uděláš, už neublížíš !!!

Informace o profilu a chatu

Registrace od: 15.11.2014 19:34
Online: Není nikde online
Poslední přihlášení: 27.02.2024 22:28
Prochatováno: 1,948.50 hod.
Počet přátel: 10
Profil zobrazen: 2871x
Oblibené místnosti: Notičky pro radost
Sledované diskuze: Žádné


POSELSTVÍ od OTCE z NEBES ,celému SVĚTU!!! Můj Synu ,Dcero, Konej vždy a všude jen a jen DOBRO ,odměnou ti za to bude LÁSKA ,ZDRAVÍ a to DOBRO ,které konáš!!!


Poslední 3 příspěvky na mé zdi

  • mohulk- (před 15 hodinami)
    Doba je velmi zlá , lidé stále vymýšlejí , jak si vzájemně škodit a ubližovat si . Státy nesmyslně zbrojí a napadají se navzájem a já se ptám, proč , k čemu ? Kde je láska , kde je lidství , kde je dobro? Nezapomeńme, že jsme všici navzájem a též s touto planetou energeticky spojeni ! Tato planeta, se stále snaží a snažila vše udržovat v rovnováze . Nastal však zlom , kdy už se ji to nedaří v energrtickém systému, vzájemného propojení nás a planety Země, totiž, došlo k vzniku velké nerovnováhy , která se nyní začíná promítat, postupně v různých částech světa ,na různých místech. Tato nerovnováha ,se stále prohlubuje a dál bude prohlubovat a vidíme to všude kolem sebe . zimy nejsou a už nebudou zimami , různé pohromy se dějí na různých místech světa , Austrálie, požáry , povodně , Amerika, tuhé mrazy , Evropa, vichřice, tornáda , v budoucnu nejsou vyloučeny i hurikány a to vlivem krize Golfského proudu v Atlantiku . Kdo viděl dobře natočený film , Den po té , ví o čem mluvím .Vše to spěje k jednomu velkému paradoxu a tím je Apokalypsa ! Proč paradox ? Protože díky Apokalypse, lidstvo přežije ! V jednom dokumentu, jsem viděl jaké arzenály atomových a vodíkových zbraní , které jsou nejničivějšími zbraněmi vůbec , různé státy vlastní ! Lidé se bojí Jaderné války , která by zároveń , byla i poslední válkou, na této planeté Zemi , nebylo by totiž už vítěze , lidstvo by samo sebe, takto zničilo ! Nebojme se však ! Toto ani tato plaaneta, ani její Tvůrce, Náš Nebeský Otec , nedopustí. V souběhu s touto hrozbou, se totiž připravuje ona zmíněná Apokalypsa , kdy planeta Zem, doslova zatřese s lidstvem , nikoli aby ho však zničila, ale probudila, aby přestalo si jednou provždy hrát na vojáčky, ubližovat si navzájem, hrozit si atd. Aby začalo rozumně přemýšlet, jak žít dál, jak přežít Apokalypsu , jak se semknout , jak vrátit světu Lásku , Dobro , Lidství atd. Toto bude záchrana lidstva! Vzpomeńme si ,že když přijde náká velká pohroma ,lidé najednou zapomenou na různé bojůvky , semknou se, pomáhají si navzájem , najednou se mají navzájem i rádi ap.Proč to nešlo i před tím?!!! Proč se před tím chovali jak utržení ze řetězu a tím si vlastně říkali o tuto facku ? A tato facka potom přišla paradoxně proto, že v hloubi mnoha lidí v jejich duších a srdcích je ukryto dobro, aby se na toto rozpoměli. A jelikož to dobro, se nemůže přes různé lži, podrazy , faleš, pýchu ap. dostat se na povrch, proto přicházejí tato krizová upozornění od planety , aby tomu dobru pomohla. A tak lidstvo bude paradoxně své Matce Zemi a Našemu Dobrému Stvořiteli, vděčno za tuto Apokalypsu,a tím za své přežití. Až zavládne dobro mezi lidmi NEBUDE JIŽ ŽÁDNÝCH DALŠÍCH POHROM . Nebot´ všude se vytvoří, ona ztracená rovnováha. Naši Zemi i probuzené lidstvo ,čeká ještě mnoho a mnoho štastných let . Nebojme se tedy, tato doba temnoty sice, žene lidstvo do strachu a hrůz z budoucnosti, ale brzy v této temnotě začne prozařovat světlo.
  • mohulk- (před 15 hodinami)
Zobrazit celou mou zeď

Moji nejnovější přátelé

veverka82
Kamarádka: veverka82
Říká o mně:
Veruu2
Kamarádka: Veruu2
Říká o mně:
zabicka
Kamarádka: zabicka
Říká o mně:
Všichni přátelé