jaroslava59


Zeď uživatele jaroslava59

Příspěvků: 200
  • před 14 dny

  • před 14 dny
    JARUŠKO,,,,,MĚJ,,,,,,v1v4t26nomc.giffeeoo5amvpt.jpgn2in6xewc2v.jpgedmkkdz36vg.jpgndzl2fn22vl.jpghpqebsupksz.jpgvpenc6rnqt5.giffzccfpk7el3.jpg

  • před 14 dny
    Komu můžu podat ruku? Kdybych měla spadnout z výšky Ať je to pád pomalý Klid snad najdu jen v lhostejnosti Přesto, chci znovuobjevit nevinnost Nic, však nemá smysl, nic se nedaří Tak odleť do svých snů, kde žít je snadné a srdce ti nikdo neukradne. Odleť z toho světa, kde tvé vlastní já tě zradí a nikdo jiný ti neporadí. Pryč z toho světa, kde bolí každá vyslovená věta. Všechno jednou skončí Tak zavři oči Chce se ti spát, tak zavři oči, přítomnost právě končí. Čeká na tebe nový svět, Tento svět není určen pro mne, když je bez ní. awcso18phml Pro lepší časy, krásný večer přeji Jaruško

  • před 15 dny
    JARUŠKO,>,,,,,ASI NÁM ZAPRŠÍ,,,ALE I TAK MĚJ FAJN UTERY,,,,,,,,,,,,,,,,,,HEZKÉ RÁNO,,,uqs97lmj93z.gif,,,,,,,,vpmj84if96i.jpg0cv5dck691a.jpgmqxvvej4mdl.jpgyvpw21stk6o.jpg46sskvgw1fw.jpg866v9th1hw8.jpg,,,,,ASI NÁM ZAPRŠÍ,,,ALE I TAK MĚJ FAJN UTERY,,,,,

  • před 15 dny

  • před 15 dny
    Vždycky se usmíváš Ale ve tvých očích Vidím tvůj smutek Ano, vidím ho tam… Nemůžu žít, pokud mám žít bez tebe Nemůžu žít, už prostě nemůžu Nemůžu žít, pokud mám žít bez tebe Nemůžu,už prostě nemůžu Choval ses ke mně laskavě, a já ti budu navěky zavázána držím tě tak blízko sebe lásko Po nocích jsem nemyslela na nic jiné. Věděla jsem, že jsi ten, koho potřebuju ma naděje a láska opět žije.../večerní poezie/ My-dba-a-cas Přišel jsem dnes jěště jednou popřát hezký večer

  • před 15 dny
    JARUŠKO,,,,,,,,,,,,,1fdna4jfp3r.gif,,,,,,,,,,,62d6nv6g2qu.jpgk9gt5tn0uca.jpgabrq9hih69z.jpgf5zruwpnp7s.jpgqm22ajxek1x.gifa8jyp65xktz.jpgrdgjsupe1dx.gifmyf50e8v1gt.jpg

  • před 15 dny
    Bylo to dávno, držel jsem tě za ruku a bušilo mi srdce. Procházeli jsme se večerní ulicí. Smáli jsme se jako blázni... Běželi jsme a bylo nám to jedno a snad bychom se nikdy nepustili… I dnes děkuji za to, že tu můžu být, ano vedle tebe aspoň chvilku být, protože tě miluji, ano, miluji tě lásko moje. bože jak já tě miluji…/Večerní poezie/ 2cw0bslgoq2.jpg Krásný večer milá Jaruško

  • před 16 dny
    JARUŠKO,,,,KRÁSNÉ,RÁNO,,pijweywbxqu.gif,,,67j1dl9dfkh.jpgk">lpo7ccull0r.gif,,,,,KRÁSNÉ,PONDĚLÍ,,,wxal4do7jaa.jpgfrgph1omnki.pngzjg1arx2tik.giffdkrmc0jhde.jpg,,,PRO TEBE,,,,HEZKÝ NOVÝ TÝDEN ,,,,,

  • před 16 dny
    smfg0fzqkhw.jpgmjmwfucf9qv.png00dc1ptcq2n8b.jpggedu9ztcy18coz.jpg41v0tx4blbq.jpg1pjkip7bhnz.gifivb91uqkxap.pnggHy12.png