Komu můžu podat ruku?
Kdybych měla spadnout z výšky
Ať je to pád pomalý
Klid snad najdu jen
v lhostejnosti
Přesto, chci znovuobjevit nevinnost
Nic, však nemá smysl, nic se nedaří
Tak odleť do svých snů,
kde žít je snadné
a srdce ti
nikdo neukradne.
Odleť z toho světa,
kde tvé vlastní já
tě zradí
a nikdo jiný
ti neporadí.
Pryč z toho světa,
kde bolí
každá vyslovená věta.
Všechno jednou skončí
Tak zavři oči
Chce se ti spát,
tak zavři oči,
přítomnost
právě končí.
Čeká na tebe nový svět,
Tento svět není
určen pro mne,
když je bez ní.
Pro lepší časy, krásný večer přeji Jaruško
Vždycky se usmíváš
Ale ve tvých očích
Vidím tvůj smutek
Ano, vidím ho tam…
Nemůžu žít, pokud mám žít bez tebe
Nemůžu žít, už prostě nemůžu
Nemůžu žít, pokud mám žít bez tebe
Nemůžu,už prostě nemůžu
Choval ses ke mně laskavě, a já ti budu navěky zavázána
držím tě tak blízko sebe lásko
Po nocích jsem nemyslela na nic jiné.
Věděla jsem, že jsi ten, koho potřebuju
ma naděje a láska opět žije.../večerní poezie/
Přišel jsem dnes jěště jednou popřát hezký večer
Bylo to dávno, držel jsem tě za ruku
a bušilo mi srdce. Procházeli jsme se večerní ulicí.
Smáli jsme se jako blázni...
Běželi jsme a bylo nám to jedno
a snad bychom se nikdy nepustili…
I dnes děkuji za to, že tu můžu být,
ano vedle tebe aspoň chvilku být,
protože tě miluji, ano, miluji tě lásko moje.
bože jak já tě miluji…/Večerní poezie/
Krásný večer milá Jaruško