Ano lásko ty jsi všechno co chci
Když ležíš v mém náručí
přijde mi těžké uvěřit, že
Jsme v nebesích
Ano láska je všechno co potřebuji
A já ji našel ve tvém srdci
Není tak těžké poznat, že
Že jsme v nebesích
Nyní se naše sny stávají pravdou
V dobrých dobách i v těch špatných
Budu stát při tobě
jsi všechno, co chci. Jsi všechno, co potřebuji. Není nic v životě cenejší...tak moc, že za to stojí žít...
Krásný večer Jaruško