freekarol

Věk: 43
Země:

Kontakt

Vzkaz Napsat uživateli vzkaz

Informace o profilu a chatu

Registrace od: 31.03.2020 13:09
Prochatováno: 0.00 hod.
Počet přátel: 6
Profil zobrazen: 242x
Oblibené místnosti: Žádné
Sledované diskuze: Amerika, američané, americké…, Diskuze - Nápady / Stížnosti …, Informace pro uživatele, PC poradenství, Testovací píseček, Vzkazník - Nápady / Stížnosti…Poslední 3 příspěvky na mé zdi

 • freekarol (před rokem)

   

  OZNÁMENÍ

  Jako správce diskuse, pravidla nevymýšlím, jen dohlížím na jejich dodržování. Pokud se vám pravidla chatujme.cz nelíbí, je potřeba si stěžovat administárům: https://napoveda.chatujme.cz/administratori

  Návrhy, žádosti, stejně jako porušování pravidel se neřeší v diskusi. Jednak je to off-topic a také nejsem na diskusi 24 hodin denně, takže to, že mi tam něco napíšete, neznamená, že to také přečtu. Kdyby jste v tomhle byli aktivní, založil bych na chatujme.cz na tyhle administrativní záležitosti diskusní skupinu anebo chat. Momentálně musí stačit tohle:

   

  Pokud chcete nahlásit porušení pravidla, pošlete mi odkaz na takový komentář viz video návod: https://youtu.be/q59NhTv-i50

   

  DOPORUČENÉ CHOVÁNÍ

  • Pište k tématu. Vyvarujte se zbytečného odbočování od tématu a příspěvků s nulovou informační hodnotou.
  • Když zakládáte nové vlákno, použijte smysluplný předmět tématu
  • V případě, že používáte citaci, citujte pouze to, na co reagujete ať je zřejmé, na co reagujete. Toto pravidlo poslouží přehlednosti a lepší čitelnosti diskuze.
  • Každý uživatel je povinen znát aktuální závazná pravidla a dodržovat je.  

   

  PRAVIDLA 

  1. Diskutuje se tu o Americe, ne o lidech, kteří sem chodí.

  2. Nesouvisející témata (off-topics) budou tolerována jen od lidí, kteří v této skupině jsou aspoň měsíc. Samozřejmě, musí to být občasná, nesouvisející témata. Jinak by nadpis diskuse jaksi nedával smysl.

  3. Na tomto serveru se dodržují české zákony viz např. zákaz vyhrožování ublížením na zdraví nebo způsobením škody, sdílení osobních informací jiného uživatele (skutečné jméno, fyzická adresa, telefon apod.), odkazování na obsah se sexuálním nebo násilným podtextem, propagace a nabádání k násilí, rasismu nebo nenávisti.

  4. V diskusi se diskutuje, vyjadřuje se názor na něco, pokud chci sdílet nějaký článek, nekopírují ho celý, ale dám na něj odkaz, nebo zkopírují z článku důležitý odstavec.

  5. Není povolené mít více jak jeden účet na Chatujme.cz 

   

  DRUHY TRESTŮ: 3x A DOST

  Závadné komentáře (viz výše co bude trestáno) se budou mazat . Pokud někdo poruší pravidlo 3x, nastává denní ban, týdenní ban či měsíční ban. Záleží na závažnosti porušení pravidla a jestli to bylo úmyslné.

   

  DŮKAZY

  Je jedno, jak moc vám věřím, na porušení pravidel musí být důkaz. Pokud to budu muset řešit s adminy, těžko budou stačit vaše nebo moje slova. Důkazem je záznam obrazovky (screenshot). 

    

  KOMPLETNÍ PŘEHLED PRAVIDEL CHATUJME.CZ   

   

  Platnost dokumentu od 10. září 2021

Zobrazit celou mou zeď

Moji nejnovější přátelé

buddyc1
Kamarád: buddyc1
Říká o mně: Nema cas na blbosti.
echeverias
Kamarád: echeverias
Říká o mně:
ZIZA613
Kamarád: ZIZA613
Říká o mně:
Všichni přátelé