KLUCI - V KAŽDÉ ŽENĚ JE ANDĚL , PRINCEZNA , NEBO ĎÁBEL .....TO CO U NÍ PROBUDÍTE , JE TO , CO SI SKUTEČNĚ ZASLOUŽÍTE . .....PRIMA STŘEDU , BUDE OPĚT HORKO , TAK SE OPATRUJ A DOBŘE SE MĚJ , ZLATÍ MOJE NETOVÉ .
MILÁ EVIČKO
ZDRAVÍM A PŘEJI KRÁSNÉ HORKÉ DNY