Zapadá slunce, a s ním i další kousek mé naděje. Je večer tma probouzí mé pocity, zapálím si svíčky a myslím na tebe… Plápolám, jak ten oheň bez naděje, ale stále s vírou. že bude líp.... Pak už se jen modlím, doufám a sním… o životě, o tobě. Usínám a mám v srdci malý smutek, ale i naději. Bez tebe nemám, nemám v srdci klid /večerní poezie/
Krásný večer milá Renátko