Rena60

Věk: 2
Město: Karviná
Země:

Kontakt

Vzkaz Napsat uživateli vzkaz
ICQ: PROSÍM!!!! Nedávejte mi na nástěnku samospouštěčky, pak mi to tady vyhrává jak u kolotočů. DĚKUJI!!! ICQ: PROSÍM!!!! Nedávejte mi na nástěnku samospouštěčky, pak mi to tady vyhrává jak u kolotočů. DĚKUJI!!!
FB: mám,ale málo používám... Facebook: mám,ale málo používám...
SKYPE: Mám... Skype: Mám...
TWITTER: Twitter:
Google+: Google+:

Informace o profilu a chatu

Registrace od: 04.04.2014 06:50
Prochatováno: 0.01 hod.
Počet přátel: 23
Profil zobrazen: 43121x
Oblibené místnosti: Žádné
Sledované diskuze: Žádné


„Pravé přátelství nerozloučí ani naděje, ani strach, ani starost o vlastní prospěch. Přátelství umírá s člověkem a člověk umírá za přátelství


Poslední 3 příspěvky na mé zdi

  • jaroslava (před 44 minutami)
    RENATKO PŘEJI POHODOVÝ DEN ...O VÍKENDU BYLO U VODY PLNO A TAK JSEM SE VYDALA DO PŘÍRODY h2mj3pvtofhfokbimm6z.jpg295f81a35dae6588ad228f3bb0d6c17d.jpg
  • Slzicka (před 3 hodinami)
    Měj milá Reničko příjemně krásný nový týden plný lásky,úsměvu,pohody a nádherných zážitků. 255431_lato-jezioro-pomost-lodka.jpg Víte, co je to veletrh? To je když si roztrhnete kalhoty, trenky i prdel............................................... 157251_jezioro-szuwary-drzewa.jpg Lze oplodnit ženu za běhu? Nikoliv. Američtí vědci totiž prokázali, že žena s vyhrnutou sukní běží až 4x rychleji než muž se staženýma kalhotama................ 123815_goraca-czekolada-kakao.jpg Nestahuj hned kalhotky, když ti šeptá lichotky..........................................…. 242885_delfinki-basen-skaly-palmy.jpg Když mně žena našla v kapse rtěnku, řekl jsem jí, že ji podvádím…přece se nepřiznám, že prodávám kosmetiku Avon..............................…! 145663_wieza-eiffla-paryz.jpg NELA: Tři části těla na chlapech, které miluju: Rameno, na bezpečné usínání; penis, na skvělou soulož; a peněženka... jo to vlastně není část těla............... 246693_rzeka-most-praga-panorama-miasta.jpg Dva lenochodi sedí nehybně na větvi stromu. Po třech dnech jeden začne pomalu otáčet hlavou a ten druhý mu říká: "Ty vole, co stresuješ.....................?!" 251072_ogrod-dworek.jpg Pepa vypráví: "Přijdu domu a vidím mojí manželku, úplně nahou a navíc s cizím chlapem v posteli. Podívali se na mě a pohled v jejich očích byl tak posměšný až mě zamrazilo. Zmocnila se mě strašná předtucha. Běžím k počítači a opravdu! Ty svině mi změnili heslo..!!!"
  • milda (před 4 hodinami)
Zobrazit celou mou zeď

Moji nejnovější přátelé

Aries2
Kamarád: Aries2
Říká o mně: Jsme si přáteli Renatko už léta, že? A nejedním úskalím, si naše kamarádství prošlo. A to, že trvá, je pro mne o to víc příjemné, protože Tvé dobré srdce a povaha, se dnes už jen tak nenajde.
tomasvlc
Kamarád: tomasvlc
Říká o mně: REŇULKO KDYŽ JSI SE NARODILA,TAK NEBE PLAKALO, PROTOŽE ZTRATILO TOHO NEJLEPŠÍHO ANDĚLA CO MĚLO MTMR♥
jmedunova
Kamarádka: jmedunova
Říká o mně: Renatko já moc děkuji,že jsme kamarádky aspon přes ty obrázky .A také moc za ně děkuji
Všichni přátelé