Kamarád: mirzao
Říká o mně: Gabi jest sympatyczna kobieta♥♥♥
Kamarád: Ladislav04
Říká o mně: Gabinka je laskavá, milá a hodná kamarádka. Díky ní, je svět plný lásky a porozumění - „Jsem moc rád, že jsem Tě tady potkal. Děkuji Ti, za tolik krásných obrázků a pěkných slov"...