sobota...
Sluníčko nám krásně hřeje, počasí nám zkrátka přeje. Budeme se smát a potápět, ve vodě celý den vyvádět.
Postavíme zámek, hrad, u moře je každý rád...............přeji příjemné dovolené
pátek...
Jsi jako kapka rosy na mé dlani, jsi jako vánek, co fouknul mi na ni, jsi jako slunce na mojí tváři, jako ten vánek, co horkost mi sráží.
Jsi jako moře, nebe i zem, a ta Tvá vůně je sladší než sen........přeji příjemně horký den, někde na vodě...