kONEČNĚ SE TROCHU OCHLADILO V BOUŘCE A PRŠÍ . KRÁSNÝ SOBOTNÍ VEČER PŘEJI .........ZNÁTE TEN POCIT , KDYŽ NĚKOHO POTKÁTE A ROZBUŠÍ SE VÁM SRDCE ?.......TAK TO JE ARYTMIE A MŮŽETE NA TO UMŘÍT .JO JO
Přišla jsem popřát
Milý Bohoušku