VÁHA JE JEN ČÍSLO. MOJE MÁ ALE HODNĚ CIFER...
KILO SEM, KILO TAM. HLAVNĚ, ŽE JSEM TADY...😝
MŮJ KRÉM SLIBUJE ZÁZRAKY. ZATÍM MI ZÁZRAČNĚ UBÝVÁ V KELÍMKU...😀
VÁHA JE JEN ČÍSLO. MOJE MÁ ALE HODNĚ CIFER...
KILO SEM, KILO TAM. HLAVNĚ, ŽE JSEM TADY...😝
MŮJ KRÉM SLIBUJE ZÁZRAKY. ZATÍM MI ZÁZRAČNĚ UBÝVÁ V KELÍMKU...😀
