Mojenastenka

Profilová fotografie uživatele Mojenastenka
6 uživatelům se líbí



Kontakt

Vzkaz Napsat uživateli vzkaz

Informace o profilu a chatu

Registrace od: 18.09.2024 22:28
Počet přátel: 0
Profil zobrazen: 2493x
Líbí se: 6


♥ Největší bohatství v životě je láska, největší štěstí, když ji najdeš... ♥ John Lenon ♥


Poslední 3 příspěvky na mé zdi

  • Dari (před 30 dny)

    Vandinečko moje milá,
    přišla jsem Ti popřát už jen dobrou noc a sladké spinkání.
    Nesu sebou nový pohyblivý obrázek a vzpomínkovou písničku.

    Na obrázku stojí večer při měsíčku mladý pár,
    hezky se na sebe dívají a šťastně se usmívají.
    Vedle sedí krásný andílek, holčička s křídly a drží hvězdu.
    Mezi párem se rozsvěcuje velký záblesk a skočí na hvězdičku,
    pak zpět mezi zamilovaný pár, zase na hvězdičku
    a stále si takhle bliká, sem a tam.
    Nezapomněla jsem tam přidat i krásné labutě.


    Pod obrázek Ti ještě přidávám krásnou písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)

  • Dari (před měsícem)

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti dobré ránko a krásné úterý, s dobrou kávičkou.
    Nesu Ti podobný obrázek, jako včera, 
    je tam mladý pár v objetí, vedle nich je velký hrnek s kávou,
    kolem jsou čokoládové kostičky a přidala jsem i labutě. 
    Na šálku je anglický nápis a chatík mi ho přeložil takto:
    „Úterý běží ve svém tempu.
    S kávou v ruce zvládneš všechno, na co se zaměříš.”

    Pod obrázek Ti ještě přidávám krásnou písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)

     

  • Dari (před měsícem)

    Labutě labutě a jdeme na kutě... :o)
    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti klidný večer a klidnou, dobrou nocinku.
    Labutě sice nechodí na kutě, ale my už pomalu půjdeme,
    proto Ti nesu ještě večerní obrázek s písničkou. :o)

    Na obrázku se na sebe směje mladý pár, 
    jsou přitisknutí čelama a nosama k sobě a jsou zamilovaní.
    Vedle nich je velký hrnek s kávou, ještě se z ní kouří
    a kouř tvoří kouřová srdíčka. 
    Na talířku u kávičky jsou naskládané čokoládové bonbóny z bonboniery
    a samozřejmně jsem na obrázek přidala moje oblíbené labutě, tentokrát zlaté.
    Přidala jsem je i pod ozdobné psaní nad obrázkem. 

    Pod obrázek Ti ještě přidávám i labutí písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o)

     

Zobrazit celou mou zeď