Mojenastenka

Profilová fotografie uživatele Mojenastenka
6 uživatelům se líbí



Kontakt

Vzkaz Napsat uživateli vzkaz

Informace o profilu a chatu

Registrace od: 18.09.2024 22:28
Počet přátel: 0
Profil zobrazen: 2493x
Líbí se: 6


♥ Největší bohatství v životě je láska, největší štěstí, když ji najdeš... ♥ John Lenon ♥


Poslední 3 příspěvky na mé zdi

  • Dari (před 4 měsíci)

     

    Vandinečko moje milá,
    já Ti přeji krásnou neděličku,
    ještě jednou i krásné narozeninky, naše společné
    a nesu Ti dva roztomilé obrázky.
    Na prvním kouká z okna roztomilý, bílý pejsek
    a na okně vedle něj, jsou růžové kytičky.
    Na druhém obrázku jsou pro změnu micinky,
    jsou taky roztomilé, jsou dvě, 
    ale pod nimi jsou ještě tři malinká koťátka. 
    Všechny jsou mezi kytičkami na větvičce,
    jakoby rostly na stromě. : o o o)))
    Jó, a nad hlavičkami jim poletují motýlci. 
    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčkové oddělováčky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 
    Na zdravíčko zlatííí! Ťuk ťuk! :o)

     

    Dari-a-3-srdce.png

     

    Krasnou-nedeli.png

    Pejsek.jpg

    Oddelovac-srdickovy.png

    Micinky.jpg

    Oddelovac-srdickovy.png

     

  • Dari (před 4 měsíci)

    Moje milá Vandinečko, 
    přeju Ti krásné narozeninky a nesu přáníčko. 
    Je napsané na obrázku, ale nějak se mi nezobrazuje. o o o
    Tak Ti sem dám popisek, snad do rána naskočí i obrázek.

    Na obrázku je přání k narozeninám,
    se dvěma sklenkami červeného vína,
    dárkovými krabičkami se stuhami a dekorací
    se šiškou a bobulemi na stole.
    V pozadí jsou rozostřená teplá světýlka
    a působí to slavnostně.
    Text na obrázku zní:
    K narozeninám hlavně zdraví, lásku taky,
    hodně přátel a štěstí mraky.
    Důvod mít vždy k úsměvu,
    ať je ti stále do zpěvu!

    Vandinečko moje milá, přeju Ti všechno jen to nejlepší,
    k dnešním narozeninkám! 

    Krasne-narozeniny-Vandinecko-moje.png

    Vsechno-nejlepsi.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Hurá, obrázky už naskočily, zatím.  :o o o)))

     

  • Dari (před 4 měsíci)

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti něžný, středeční večer, dobrou nocinku
    a posílám objetí. 
    Donesla jsem Ti dva novější obrázky,
    přes které opět poletují světýlka.

    Na prvním obrázku je vlevo starodávná pouliční lampa,
    se žlutým světlem a vpravo romantická scéna:
    Mladý muž a žena se objímají a hledí si do očí,
    v pozadí jsou mraky a teplé barvy.
    Na obrázku jsou viditelné barevné světelné odlesky světýlek.

    Druhý obrázek zobrazuje ženu ležící na zádech,
    která má světlé, vlnité vlasy a výrazný make-up na očích.
    Na krku má nápadný náhrdelník s velkými černými a bílými korálky.
    Vedle ní je muž a sklání se k ženě.
    Na obrázku jsou opět barevné světelné odlesky světýlek.

    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Ctyrlistek-D.png

     

    Dobrou-noc.png

    Lampa-a-mlady-par.gif

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Mlady-par.gif

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

Zobrazit celou mou zeď