Mojenastenka

Profilová fotografie uživatele Mojenastenka
6 uživatelům se líbí



Kontakt

Vzkaz Napsat uživateli vzkaz

Informace o profilu a chatu

Registrace od: 18.09.2024 22:28
Počet přátel: 0
Profil zobrazen: 2493x
Líbí se: 6


♥ Největší bohatství v životě je láska, největší štěstí, když ji najdeš... ♥ John Lenon ♥


Poslední 3 příspěvky na mé zdi

  • Dari (před měsícem)

    Vandinečko moje milá,
    krásné ránko, zlatíčko, dej si dobré kafíčko! 
    Přeju Ti prima čtvrtek, holčinko moje.

    Na prvním obrázku je šálek, né s kafíčkem,
    ale s hustou horkou čokoládkou,
    vynořuje se z ní velké, čokoládové srdce,
    na kterém je napsané: God Morning.
    Na talířku u šálku jsou ještě dvě malá čokoládová srdíčka
    a kousky čokoládky. Dej si zlatí! :o)

    Na druhém obrázku stojí naproti sobě muž a žena,
    hezky se na sebe smějí a kolem nich jsou malá srdíčka.

    Na posledním obrázku sedí na stole černá kočička
    a drží si šálek s kávičkou. Tak si vyber holčí. 
    Na té kávičce má obrázek myšáčka Jerryho, 
    z kreslené pohádky: Tom a Jerry.
    Takže černá kočička bude asi kocourek a bude to Tom. :o)
    Proto Ti tady nechybí ani písnička, od Haničky Zagorové. :o)

    Pod obrázky Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

    Ctyrlistek-D.png

    Dej-si-dobre-kaficko.png

    God-morning.gif

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Mlady-par-a-srdicka.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

    Micka-a-myska.jpg

    Srdicka-a-ctyrlistky.png

  • Dari (před měsícem)

    Moje milá Vandinečko,
    krásný večer, dobrou noc, 
    sladkých sníčků, moc a moc,
    to já Ti přeju, holčinko moje,
    k tomu Ti nesu, obrázky svoje. :o)
    Jsou dva, s létajícími zlatými srdíčky. 

    Na prvním je vidět tulící se mladý pár,
    na druhém spinká roztomilý pejsek
    a objímá si plyšového medvídka.
    Je to roztomiloučké.
    Tak se krásně vyspinkej, holčinko moje,
    jako ten pejsánek s medvídkem.

    Pod obrázky Ti ještě přidávám srdíčkové oddělováčky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

    Dari-a-3-srdce.png

    Sladkych-snicku-moc.png

    Mlady-par-v-srdi-kach.gif

    Oddelovac-srdickovy.png

    pejsek-a-medvidek-v-srdickach.gif

    Oddelovac-srdickovy.png

  • Dari (před měsícem)

    Vandinečko moje milá,
    přeju Ti krásné, i když deštivé ránko a celý dník
    a nesu Ti deštivý obrázek. : o)))

    Na levo se k sobě tulí muž a žena, 
    on jí dává polibek do vlasů a ona zavírá oči. 
    Vedle nich v pravo jsou krásné mokré růžové růže,
    s kapkami vody a zrcadlí se ve vodě po dešti.

    Pod obrázek Ti ještě přidávám písničku, jakou asi? :o)
    Srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

Zobrazit celou mou zeď