Mojenastenka

Profilová fotografie uživatele Mojenastenka
6 uživatelům se líbí



Kontakt

Vzkaz Napsat uživateli vzkaz

Informace o profilu a chatu

Registrace od: 18.09.2024 22:28
Počet přátel: 0
Profil zobrazen: 2493x
Líbí se: 6


♥ Největší bohatství v životě je láska, největší štěstí, když ji najdeš... ♥ John Lenon ♥


Poslední 3 příspěvky na mé zdi

  • Dari (před 7 hodinami)

    Vandinečko moje milá,
    máme tu nový den, vem křídla, poleť ven... 
    Přeju Ti, holčinko moje, pohodičku na sluníčku, 
    no ale nemusí to sluníčko tak hodně hřát viď? :o) 

    Na obrázku máš dneska dvě labutě, co mají křídla, 
    krásného motýla, co má křídla 
    a mladý pár, láska nám dává křídla, nebo to je redbul? :o o o)))
    To nevadí, no ale pod motýlkem se třpytí velká kapka vody, jako perla. 

    Pod obrázek Ti ještě přidávám písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

  • Dari (před 18 hodinami)

    Vandinečko moje milá,
    večer je tady a s ním naděje, na krásný, nový zítřek.
    Krásnou noc a sníčků moc Ti přeju, holčinko moje. 

    Nesu Ti zbrusu nový obrázek, a přesto podobný, všem ostatním. 
    Jsou na něm dvě krásné labutě na vodě, při západu slunce
    a do nich se prolíná kreslený obrázek mladého, zamilovaného páru. 
    Na obrázku bliká na střídačku malý a velký světelný paprsek,
    v levém dolním rohu menší a pravém horním rohu větší. 

    Pod obrázek Ti ještě přidávám krásnou písničku, srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

  • Dari (včera)

    Vandinečko moje milá,
    ve dvou je den vždy krásnější, proto Ti přeju krásné ránko,
    celý den pohodičku a zlatí, pokud možno - ve dvou. :o)

    Nesu Ti právě i na obrázcích samé dvojice, 
    jsou to zase tři obrázky, spojené do jednoho 
    a oddělila jsem je, jak jinak, než dvojicí labutí. :o)

    První dvojice je mezi růžově rozkvetlými stromy, 
    tulí se k sobě a ona má růžový květ i ve vlasech.
    Druhá dvojice je černobílá, dávají si polibek
    a schovávají se za kopretinou. 
    Poslední dvojice stojí u moře, hezky se na sebe dívají,
     za nimi je vidět krásný východ slunce a ona má růžové šaty.
    U vody bude dneska asi nejlíp co? :o)

    Pod trojitý obrázek Ti ještě přidávám miloučkou písničku: Ve dvou,
    srdíčka a čtyřlístky.
    Tak ahojky, zlatí moje,
    zase příjdu, Darí Tvoje. : o o o) 

     

Zobrazit celou mou zeď