*Čtvrteční ticho pro dva* Čtvrtek padá, město ztiší dech, a v našem bytě hoří jenom svíčka. Ty sedíš blíž, já hledám v očích svět, kde každá chvíle je jen naše písnička. Nemusíme mluvit, stačí dlaně, prsty co znají cestu zpátky domů. Tlukot srdce ladí s tlukotem tvým, a venku ať si prší, my máme léto. *Láska nehněvaná, není milovaná,* tak dneska žádný mráčky, jen tvůj smích. Zůstaň takhle blízko do půlnoci, čtvrtek je náš, a ty jsi celý můj příběh.
:-)